یکشنبه ۱۴۰۰/۰۹/۰۷

قاسمی خبر داد؛

پاسخگویی به درخواست های مردمی سامانه 137

داریوش قاسمی مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری قزوین گفت: در ماه جاری به تعدادی زیادی از درخواست های شهروندان که در سامانه 137 شهرداری قزوین ثبت شده و مرتبط با سازمان زیباسازی بود ، پاسخ داده و رسیدگی شد.

داریوش قاسمی مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری قزوین گفت: در ماه جاری به تعدادی زیادی از درخواست های شهروندان که در سامانه 137 شهرداری قزوین ثبت شده و مرتبط با سازمان زیباسازی بود، پاسخ داده و رسیدگی شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان زیباسازی شهرداری قزوین، قاسمی مدیرعامل این سازمان عنوان کرد: در آبان ماه سال جاری تعدادی از شهروندان در سامانه 137 از مفقود شدن تابلوی معابر خود گزارشاتی را ثبت کرده بودند.

وی ادامه داد: سازمان زیباسازی با بررسی های لازم نسبت به رفع این مسئله برای شهروندان اقدام کرد.

این مسئول با اشاره به مفقودی تابلوی معابر شهید زارعی در ناحیه کوثر، شهید علی مردی( نسیم) واقع در چهارراه عمران، شهیدعلی زاده درخیابان خیام جنوب ،کرامت درخیابان  عارف تصریح کرد: برای معابر نامبرده تابلوی مورد نیاز طراحی ، ساخت و نصب شده است.

این مدیر شهری افزود:  تابلوی معبر دیانت 20 در خیابان تالار، آسیابان در چهارراه نادری، کوچه شهید جمشیدی واقع در خیابان بلاغی، شهید جوادی ابتدای خیابان پادگان، شهید گرامی  و استاد کامکار در محله توحید و استاد اشراقی نیز طراحی ساخت و نصب شده است.

مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری قزوین گفت: خیابان های شهدا، هلال احمر، خیام، نوروزیان، سعدی، اصفهان، محله های کوثر و عارف، نواحی منفصل شهری چوبیندر و اسماعیل آباد نیز جزو محدوده های شهری هستند که به تازگی در برخی از نقاط آن تابلوی معابر نصب شده است. تابلوی معابر مختلف این نواحی مفقود و توسط شهروندان گزارش شده بود.

قاسمی یادآور شد که سامانه 137 به عنوان پل ارتباطی میان مجموعه مدیریت شهری و شهروندان است که به وسیله آن می توان نواقص، مشکلات و معضلات شهری را رفع کرد و در راستای داشتن شهری ایده آل گام برداشت.

 

 

تصاویر مرتبط