پنجشنبه ۱۴۰۰/۰۸/۱۳

«مردم‌محوری» ویژگی بارز مدیریتی در منطقه سه است

مدیر شهرداری منطقه سه قزوین گفت: مردم محوری و تلاش برای خدمات رسانی یکی از برنامه‌های اصلی مجموعه مدیریت شهری در منطقه سه محسوب می‌شود.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه سه، محمدابراهیم عصارزاده در جریان بازدید سرزده مهدی صباغی شهردار قزوین از شهرداری منطقه سه ضمن تشریح پروژه‌های این منطقه، اظهار داشت: سبک مدیریتی در منطقه سه مردم‌محور و اجرایی است تا گامی موثر در جهت افزایش رضا‌یت‌مندی شهروندان برداشته شود.
وی بیان کرد: افزایش سرانه فضای سبز و ساخت پارک‌های جیبی یکی از اولویت‌های شهرداری منطقه سه بوده است و براساس ارزیابی‌ها سرانه فضای سبز منطقه سه با معیارهای جهانی برابری می‌کند.
مدیر شهرداری منطقه سه قزوین با بیان اینکه در تمام نواحی منطقه سه جاده سلامت ساخته شده است، تصریح کرد: مناسب‌سازی بلوارهای سطح منطقه از جمله بلوارهای شهید چگینی و شهید مطهری در دستور کار است که امیدواریم تخصیص اعتبارات در این زمینه افزایش یابد.
عصارزاده بیان کرد: پارک کودک برای نخستین بار در غرب کشور و همچنین بزرگترین فرهنگسرای شمال شهر در ناحیه مینودر ساخته خواهد شد؛ بوستان هفت هزار مترمربعی در بلوار نخبگان واقع در ضلع شمال برج‌های کسری نیز در دست احداث بوده که در تلاش هستیم از مشارکت بسیج سازندگی در اجرای این پروژه‌ها استفاده کنیم تا درآمد حاصل از آن در مناطق محروم صرف شود.


انتهای پیام/

تصاویر مرتبط