پنجشنبه ۱۴۰۰/۰۷/۲۹

منش شهدا سرلوحه کارهایمان خواهد بود

شهردار قزوین با تاکید بر همدلی بین شهرداری و شورای اسلامی شهر و مردم گفت: کشور در سالهای اخیر تحت سخت ترین تحریم ها و دشمنی ها بوده است دشمنان این مرز و بوم تمام تلاششان را برای به زانو درآوردن ملت ما کردند، اما به مدد همدلی و تحت زعامت مقام معظم رهبری توانستیم از سد همه تحریم ها عبور کنیم.

به گزارش اداره ارتباطات و امور بین الملل شهرداری قزوین؛ مهدی صباغی در اولین جلسه شورای معاونان و مدیران شهرداری قزوین، ابتدا از زحمات سید مهدی کاظمی سرپرست شهرداری قزوین و همچنین اعضای شورای اسلامی شهر به خاطر اعتماد به او، تشکر ویژه کرد.

وی افزود: اولین رویکرد و خط مشی ما در این دوره از مدیریت شهری، پیروی از منویات مقام معظم رهبری و ولایت فقیه خواهد بود و خط مشی رهبری نیز کار بدون منت و برای رضای خدا و مردم است.

وی با تاکید بر مردم داری‌، به عنوان سرلوحه کارها اظهار کرد: با مردم با زبان خوش صحبت کنیم و برای مردم باید کار صادقانه انجام دهیم، شهرداری باید کار مداوم و شبانه روزی انجام دهد و خدماتش در همه ساعات باشد،  همه مدیران ما باید روحیه کار جهادی داشته باشند‌. اعتقاد دارم اگر مردم، ما را قبول داشته باشند و به ما باور داشته باشند دیگر هیچ مشکلی وجود نخواهد داشت.

شهردار قزوین ادامه داد: باید علقه ی برادری برای خدمات دهی به مردم داشته باشیم و کار اصلی ما راه انداختن کار مردم باشد و کار با اخلاص، رزق و روزی برای شهر به ارمغان می آورد.اولویت اول ما در کارها همانطور که حضرت امام (ره) تاکید وافری به آن داشتند باید مردم باشند، باید در برابر آنها خضوع داشته باشیم و آستانه تحملمان را بالا ببریم.

شهردار قزوین یادآور شد: ما تنها نیاز به همدلی داریم و اگر از ظرفیت های شهر، به بهترین نحو استفاده کنیم بسیاری از مشکلات شهر حل خواهد شد.خلاقیت، تعهد و تخصص در کارها باید جایگاه ویژه ای داشته باشد.

وی با بیان اینکه محیط شهرداری باید با شور و نشاط و توجه به شادابی پرسنل باشد گفت: از پرداختن به حاشیه ها به جد پرهیز کنیم و روحیه ایثار و فداکاری و فساد ستیزی را سرلوحه کارهایمان قرار دهیم و هزینه فساد را بالا ببریم و البته در این رابطه با احدی شوخی نخواهیم داشت و امروز جنگ، تنها در نبرد تن به تن خلاصه نمی شود، ما با شهدا تجدید میثاق کردیم که برای حق مردم تا پای جان بیایستیم و مردانه برای احقاق حقوق آنان بجنگیم.

صباغی تاکید کرد: منش شهدا سرلوحه کارهایمان خواهد بود. شهدا با دست خالی به میدان آمدند و امروز ما هفتمین ارتش قدرتمند جهان را داریم. باور و یقین دارم که اگر پشت ولایت فقیه و تابع اوامر ولی امر مسلمین باشیم موفق خواهیم بود و در کنار هم با اخلاق‌مداری و دوستی شهر بهتری خواهیم ساخت.

تصاویر مرتبط