چهارشنبه ۱۴۰۰/۰۷/۲۸

عرشیان:

نشست هم اندیشی سازمان تاکسیرانی و ادارۀ کل استاندارد در خصوص رفع مشکلات بهره برداران بخش خصوصی جایگاه های CNG برگزار شد

اسماعیل عرشیان مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قزوین، از برگزاری نشست هم اندیشی سازمان تاکسیرانی و ادارۀ کل استاندارد در خصوص رفع مشکلات بهره برداران بخش خصوصی جایگاه های CNG خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قزوین، عرشیان افزود: در نشست مشترکی که به مناسبت روز ملی استاندارد با حضور صارمی مدیر کل اداره استاندارد برگزار شد، در خصوص رفع مشکلات بهره برداران بخش خصوصی جایگاه های CNG بحث و تبادل نظر شد.

وی تاکید کرد: از جمله مشکلات فرا روی بهره برداران بخش خصوصی که درباره آن بحث و تبادل نظر شد، نبود و کمبود قطعات و تجهیزات جایگاه های CNG و یا وجود قطعات بی کیفیت در بازار است که نوسانات ارزی در این موضوع تأثیر مستقیمی دارد.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی ادامه داد: اداره کل استاندارد در خصوص سیاستگزاری و مدیریت بازدیدهای ادواری شرکت های بازرسی از جایگاه های CNG و اعلام رفع ایرادات سیستم ایمنی و موارد بحرانی که موجب ارائۀ خدمات بهینه و مطلوب به شهروندان و افزایش ضریب ایمنی این جایگاه ها گردیده، همکاری بسیار ارزنده ای با سازمان تاکسیرانی دارد.

وی گفت: در این دیدار از میترا عقیلی معاون ارزیابی انطباق ادارۀ کل استاندارد و کامران صالحی کارشناس اجرای اداره کل استاندارد به دلیل همکاری در رفع ایرادات سیستم ایمنی و کسب گواهی استاندارد برای جایگاه های CNG سازمان تاکسیرانی تقدیرشد.

عرشیان در خاتمه یادآور شد: سازمان تاکسیرانی دارای 8 جایگاه سی ان جی در سطح شهر است که روزانه در حدود 15 هزار تاکسی و خودرو در این جایگاه ها سوخت ارزان قیمت و پاک تهیه می کنند.

پایان پیام

تصاویر مرتبط