شنبه ۱۴۰۰/۰۷/۱۷

مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری قزوین خبر داد؛

برگزاری جشنواره نقاشی" شهر از نگاه کودک"

داریوش قاسمی مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری قزوین گفت: به مناسبت فرارسیدن روز ملی کودک جشنواره نقاشی " شهر از نگاه کودک" برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی سازمان زیباسازی شهرداری قزوین، قاسمی مدیرعامل این سازمان عنوان کرد:از کودکان شهر قزوین دعوت می شود تا آثار هنری (نقاشی) خود را به اولین دوره مسابقه نقاشی کودک " شهر از نگاه کودک " ارسال کنند. 

وی ادامه داد: سازمان زیباسازی شهرداری قزوین برای آشنایی بیشتر با علایق کودکان شهرمان و همچنین دیدگاه آن ها در خصوص فضای شهری، مسابقه نقاشی را با موضوع "شهر از نگاه کودک"  برگزار می کند.

این مسئول با اشاره به محورهای این جشنواره تصریح کرد: محورهای مسابقه " قزوین زیبا" و " شهری که من دوست دارم" است که کودکان 4 تا 14 سال می توانند با ارسال آثار نقاشی خود در این جشنواره شرکت کنند. 

این مدیر شهری افزود: بر اساس قوانین و دستورالعمل های این جشنواره باید اندازۀ آثار  طرح افقی یا عمودی در قطع استاندار A4 باشد و تمام آثار هنری با وضوح بالای 300 DPI اسکن شده و به عنوان JPG ذخیره شود.

قاسمی خاطرنشان کرد: تمام آثار باید به صورت اورجینال، توسط دست ترسیم یا نقاشی شده روی کاغذ یا مقوا باشد. می توانید آثار هنری خود را همراه با فایل ذخیره شده روی لوح فشرده به آدرس دبیرخانه جشنواره ارسال کنید.

وی یادآور شد: به 3 اثر برتر گواهینامه و جوایز متنوعی اعطا می شود، اثر برگزیده توسط هنرمندان مجرب روی دیوارمنتخب در سطح شهر اجرا و برای قدردانی از تمامی شرکت کنندگان گواهینامه شرکت در این رویداد تقدیم می شود.

مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری قزوین با اشاره به آخرین مهلت ارسال آثار شرکت کنندگان تأکید کرد: آخرین مهلت تحویل آثار هنری یکم آبان  ماه  1400 به آدرس پستی قزوین، میدان تهران قدیم، ابتدای خیابان تالار، کد پستی3416853145 سازمان زیباسازی شهرداری قزوین است.

 

تصاویر مرتبط