سه‌شنبه ۱۴۰۰/۰۲/۲۱

بهرامی:

61 مورد از معضلات ناحیه شهیدبابایی از سازمان‌ها و ادارات مختلف پیگیری شد

مدیر منطقه دو شهرداری قزوین گفت: براساس آمار ثبت شده در فروردین ماه امسال 61 مورد پیگیری معضلات و مشکلات ناحیه شهری شهیدبابایی از سازمان ها و ادارت مختلف به ثبت رسیده است

به گزارش روابط عمومی منطقه دو شهرداری قزوین؛ بهرامی با تشریح فعالیت ناحیه شهیدبابایی در فروردین ماه امسال اظهار کرد: یکی از اولویت های اصلی منطقه دو شهرداری پیگیری مستمر با سازمان ها و معاونت های شهرداری قزوین برا تسریع در روند خدمت گذاری به شهروندان است.

بهرامی افزود: در همین راستا این منطقه در فروردین ماه امسال تمرکز ویژه ای را برای برطرف شدن مشکلات ناحیه شهری شهیدبابایی به کمک سازمان ها و ادارات مختلف داشت.


وی بیشترین مشکلات پیگیری شده در ناحیه شهیدبابایی را درباره موضوعات خدمات‌رسانی، عمران و فضای سبز عنوان کرد و گفت: در فروردین ماه امسال برای برطرف شدن مشکلات ناحیه شهری شهیدبابایی با سازمان های مختلفی از جمله سازمان عمران، سازمان مدیریت پسماندها، سازمان فرهنگی و ورزشی، سازمان فضای سبز، سازمان ترافیک و غیره ارتباط داشته ایم.


سرپرست منطقه دو شهرداری قزوین در ادامه بیان کرد: براساس آمار ثبت شده در فروردین ماه امسال 61 مورد پیگیری معضلات و مشکلات ناحیه شهری شهیدبابایی از سازمان ها و ادارت مختلف به ثبت رسیده است.


بهرامی  خاطرنشان کرد: براساس این آمار سازمان های خدمات رسان با 18 مورد و سازمان زیباسازی با  چهار مورد به ترتیب بیشترین و کمترین میزان همکاری را با این ناحیه داشته اند.


پایان پیام.

 

تصاویر مرتبط