دوشنبه ۱۳۹۹/۱۲/۰۴

جهانگیری خبر داد

آغاز عملیات اجرایی پروژه مناسب سازی میدان دوطفلان مسلم

سعید جهانگیری، مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری قزوین گفت: به منظور افزایش ایمنی تردد عابران پیاده در ضلع شمال میدان دوطفلان مسلم در شهرک مینودر(میدان دهخدا)، عملیات اجرایی پروژه مناسب سازی طراحی شده برای این محور آغاز شده است.

به گزارش روابط عمومی سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری قزوین؛ جهانگیری گفت: مناسب سازی معابر شهری در کاهش احتمال تصادف بین عابرپیاده و خودرو نقش کلیدی ایفا می کند.
وی عنوان کرد: با توجه به این امر تمام معابر و میادین سطح شهر به صورت مستمر و با توجه به شرایط ترافیکی که تغییر می کند، مورد بازبینی قرار گرفته و در صورت نیاز نسبت به ایمن سازی و مناسب سازی آن ها اقدام می شود.
مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری قزوین تصریح کرد: پس از طراحی مناسب سازی ضلع شمال میدان دو طفلان مسلم در شهرک مینودر حدفاصل میدان دهخدا تا میدان مذکور، در حال حاضر عملیات اجرایی این پروژه آغاز شده و سعی داریم در اسرع وقت آن را تکمیل کرده و به بهره برداری برسانیم تا مشکلی برای تردد شهروندان عزیز رخ ندهد.
جهانگیری خاطرنشان کرد: در این پروژه ضمن مناسب سازی گذر عابرپیاده با نصب سرعتگیر جریان ترافیکی عبوری از این محور نیز آرام سازی می شود.
پایان پیام/

تصاویر مرتبط