یکشنبه ۱۳۹۹/۰۷/۱۳

رییس سازمان ساماندهی مشاغل شهری خبرداد؛

سیستم روشنایی بازار روز مهدیه مرمت و بازپیرایی شد

سرپرست سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی شهرداری قزوین از ساماندهی سیستم روشنایی بازار روز مهدیه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی شهرداری قزوین؛  علیرضا شمسینی گفت: جهت ارائه خدمات بهینه و کسب رضایت اصناف، کسبه و شهروندان قزوینی اقدامات مناسبی در راستای باز پیرایی روشنایی بازار روز مهدیه انجام شد.

وی افزود: مرمت و شستشوی باکسهای زباله داخل محوطه، شستشوی داخل و خارج بازار روز،  نصب روشنایی و دکل‌های نورپردازی مناسب در شب و رفع سد معبر است.

شمسینی با تاکید بر اینکه علاوه بر بازار روز مهدیه، بازار روزهایی که نیاز به بازپیرایی دارند در دستور کار قرار گرفته است، تصریح کرد: در حال حاضر 5 بازار روز در سطح شهر تحت نظارت سازمان سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی شهرداری قزوین در مناطق سه گانه در حال فعالیت و خدمات رسانی به شهروندان هستند.

گفتنی است: بازار روز دانش که با پیشرفت فیزیکی 80درصد می باشد با توجه به تاکید شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر قزوین و نیاز شهروندان (شهرک دانش) جهت تکمیل و ارائه خدمات در دستور کار قرار گرفت.  

پایان پیام.

تصاویر مرتبط