دوشنبه ۱۳۹۹/۰۷/۰۷

رییس دبیرخانه شهر دوستدار کودک قزوین

آرم شهر دوستدار کودک قزوین رو نمایی شد

در آستانه هفته ملی کودک که امسال با شعار « آینده را باید ساخت » در کشور برگزار خواهد شد ؛ از آرم « شهر دوستدار کودک قزوین » رونمایی شد .

 حمید ضیائی ، رییس دبیرخانه شهر دوستدار کودک قزوین با بیان خبرفوق گفت: این آرم با استفاده از سه رنگ آبی، سبز و نارنجی و با به کارگیری سه نماد انسان، بناهای شهری و فضای سبز طراحی شده است که حس آرامش را به بیننده منتقل می کند.

وی آغاز هفته ملی کودک را 12مهر ماه اعلام کرد و افزود : شهرداری قزوین تلاش کرده است تا با توجه دستورالعمل های ستاد ملی مبارزه با کرونا برنامه های مفرح و شادی را برای کودکان در فضای مجازی و یا اماکن روباز با رعایت تمام پروتکل های بهداشتی برگزار نماید .

ضیائی با اشاره به برگزاری مسابقات فکری، ساخت کاردستی، توزیع بسته های آموزشی، برگزاری جشنواره های مجازی شعر و قصه خوانی، راه اندازی کاروان اتوبوس کتاب و... تاکید کرد: 17مهرماه و در روز ششم هفته ملی کودک که به نام « کودک و فرهنگ حسینی » نامگذاری شده است، کودکان می توانند در مسابقه نقاشی که با موضوع « راهپیمایی اربعین » برگزار خواهد شد ، شرکت کرده و آثار نقاشی خود را از طریق فضای مجازی در این مسابقه شرکت دهند .

رییس دبیرخانه شهر دوستدار کودک قزوین در پایان افزود : بر اساس برنامه های تنظیمی در این هفته مرکز آموزش های شهروندی کودکان و باشگاه کودکان شهر فعالیت خود را آغاز خواهند کرد .

ضیائی در پاین تصریح کرد:  شهرداری قزوین تلاش می کند تا با ارائه خدمات رفاهی، تفریحی و آموزشی مکانی امن و آرام برای کودکان شهر مهیا کند.

پایان پیام/

تصاویر مرتبط