چهارشنبه ۱۳۹۹/۰۶/۲۶

فدایی فر خبر داد؛

صدور 12 پروانه ساختمانی در منطقه 2 شهرداری قزوین

مدیر منطقه دو شهرداری قزوین گفت: در مرداد ماه امسال تعداد 12 مورد پروانه برای احداث بنا صادر شده است که این تعداد نزدیک به 700 متر مربع را شامل می شود.

به گزارش روابط عمومی منطقه دو شهرداری قزوین، کیومرث فدایی فر با اشاره به مهم ترین اقدامات واحد شهرسازی این منطقه در مرداد ماه سال 99 اظهار کرد: منطقه دو شهرداری قزوین در مرداد ماه امسال اقدامات متعددی را در واحد شهرسازی انجام داده است که امیدواریم مورد رضایت شهروندان قرار گیرد.

وی افزود: در مرداد ماه امسال تعداد 12 مورد پروانه برای احداث بنا صادر شده است که این تعداد نزدیک به 700 متر مربع را شامل می شود.

مدیر منطقه دو شهرداری قزوین عنوان کرد: البته در این ماه 32 مورد تجدید بنا هم در این منطقه به ثبت رسیده است که این موارد بیش از دو هزار و 400 متر مربع را شامل می شود.

فدایی فر افزود: در زمینه اصلاحیه پروانه هم واحد شهرسازی منطقه دو شهرداری قزوین در مرداد ماه امسال دو مورد را با متراژی بیش از 200 متر انجام داده است.

وی تصریح کرد: شهروندان باید در ساخت و سازهای خود موارد قانونی شهرسازی را رعایت کرده تا بدون انجام تخلفات موجود بناهای خود را احداث کنند.

پایان پیام.

 

تصاویر مرتبط