سه‌شنبه ۱۳۹۹/۰۶/۲۵

بهرامی :

آماده سازی و آسفالت پروژه تعریض جاده اسماعیل آباد

بهرامی ، مدیرعامل سازمان عمران شهرداری قزوین ، گفت : بر اساس نیاز مردم ناحیه شهری اسماعیل آباد و تردد فراوان از این جاده و موافقت دستگاه های مرتبط ساخت و ترمیم این جاده به سازمان عمران شهرداری قزوین محول شد .

بهرامی گفت : با توجه به افزایش تردد ها و عبور و مرور ناحیه منفصل شهری اسماعیل آباد و همچنین آماده سازی عظیمیه نظر به اینکه مسیر موجود به لحاظ عرض طرح هندسی راه مناسب برای این حجم تردد نبود و احتمال بروز تصادفات و خسارات جانی و مالی در طول این مسیر وجود داشت لذا با دیدگاه مثبت و دور اندیشی شورای اسلامی شهر قزوین و شهردار محترم و پیگیری دستگاه های مرتبط و اهالی فهیم این حوزه به تعریض و اصلاح هندسی جاده اسماعیل آباد که حدودا 2 کیلومتر در عرض هر باند هفت و نیم متر بصورت رفت و برگشت می باشد در دستور کار این سازمان گرفت .

وی افزود :  جهت آماده سازی مسیر فوق این سازمان با پلیس راهور هماهنگ شده و مجوز تردد خودروها را در لاین غربی با مشخص شدن مسیر توسط نیوجرسی ، چراغ چشمک زن و کله قندی فراهم آورد . سپس با دستگاه آسفالت تراش ، آسفالت های قدیمی و فرسوده را تراشیده و شروع به خاکبرداری مسیر تا عمق 2 متر با حجم 6 هزار و 350 متر مکعب کرد.

بهرامی ادامه داد : با توجه به عملیات خاکبرداری مسیر مذکور، عملیات راکفیل ریزی جهت بالا آمدن سطح و مقاومت بیشتر انجام شد و پس از آن عملیات مخلوط ریزی با مساحت 2 هزار و 890 متر مکعب و عملیات ساب بیس ریزی با مساحت 2 هزار و 400 متر مکعب و عملیات بس ریزی در حال پایان است.

وی خاطر نشان کرد : با پایان رسیدن عملیات زیرسازی ، عملیات قیرپاشی و روکش آسفالت نیز با یک اکیپ کامل در این محل صورت گرفت و پس از اتمام مسیر غربی ، در مسیر شرقی نیز به همین منوال عملیات عمرانی صورت گرفت و هم اکنون در حال پایان یافتن است.

پایان خبر

تصاویر مرتبط