یکشنبه ۱۳۹۹/۰۶/۱۶

مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری قزوین خبر داد،

زیباسازی ناحیه منفصل شهری چوبیندر

داریوش قاسمی مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری قزوین گفت: زیباسازی و افزایش زیبایی بصری فضای شهری ناحیه منفصل چوبیندر در دستور کار سازمان زیباسازی شهرداری قزوین قرار گرفته است.

به گزارش روابط عمومی سازمان زیباسازی شهرداری قزوین، قاسمی مدیرعامل این سازمان عنوان کرد: افزایش زیبایی بصری فضای شهری به عنوان یکی از مهم ترین وظایف مجموعه مدیریت شهری  است که می تواند بر روحیه شهروندان تأثیرگذار باشد.

وی ادامه داد: پروژه زیباسازی در ناحیه منفصل شهری چوبیندر شامل چند بخش است که پاکسازی، طراحی و اجرای نقاشی دیواری بر روی دیوارهای پنج مدرسه یکی از مهم ترین بخش های آن است.

این مسئول افزود: اجرای نقاشی دیواری بر روی دیوارهای مرکز بهداشت ناحیه منفصل شهری چوبیندر نیز به زودی انجام خواهد شد که یکی دیگر از بخش های پروژه زیباسازی این ناحیه است.

قاسمی تصریح کرد:  مقرر شده است که نقاشی دیواری برروی دیوار خارجی کانون اصلاح و تربیت در قسمت ورودی شهرک طراحی، پاکسازی ، نقاشی و رنگ آمیزی  شود.

وی گفت:  همچنین بر روی دیوار مشترک بوستان جیبی و زندان چوبیندر نیز نقاشی دیواری اجرا خواهد شد.

مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری قزوین یادآور شد: اجرای این پروژه از نیمه شهریور ماه سال جاری آغاز شده و قرار است تا آخر شهریور به پایان برسد.

گفتنی است این پروژه  بیش از 2 هزار متر مربع مساحت دارد.

پایان پیام/

تصاویر مرتبط