چهارشنبه ۱۳۹۹/۰۳/۰۷

حافظی:

باز طراحی پروژه ساختمان اداری بوستان ملی باراجین به اتمام رسید

محمد اسماعیل حافظی، مدیرعامل سازمان خدمات طراحی شهرداری قزوین گفت: بازطراحی پروژه ساختمان اداری بوستان ملی باراجین در دستور کار سازمان قرار گرفته و جهت اجرا به منطقه نمونه گردشگری بوستان ملی باراجین تحویل داده شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان خدمات طراحی شهرداری قزوین، حافظی گفت: با توجه به محل قرار گیری و شرایط  اقلیمی سایت این ساختمان، باز طراحی قسمتی از فضاهای داخلی، نماهای ساختمان و سیستم های تاسیساتی ساختمان اداری در دستور کار سازمان قرار گرفت.

حافظی اظهار کرد: از جمله ویژگی های این پروژه می توان به ارتقای بهره وری از فضای فعلی، کاهش زمان و بهینه‌سازی اقتصادی هزینه ها به منظور اجرایی شدن پروژه، جایگزین نماهای مناسب  با سازه اجرا شده و مقرون به صرفه با استفاده از تکنیک های  طراحی و تغییر در ساخت و استفاده از سیستم های گرمایشی و سرمایشی کم مصرف با توجه به شرایط آب و هوایی بوستان مطابق با نظر و تایید بهره بردار اشاره کرد.

وی افزود: مساحت ساختمان درمجموع  حدود یک هزار متر مربع که شامل اتاق های مدیریتی، اتاق کارشناسان، اطلاعات و نگهبانی، نمازخانه و سرویس بهداشتی مجزا، پارکینگ و... در طبقات زیرزمین، همکف و نیم طبقه اول است و می تواند به‌عنوان یک فضای پشتیبان در مسیر توسعه منطقه نمونه گردشگری باراجین قزوین نقش موثری ایفاد کند.

پایان پیام

تصاویر مرتبط