چهارشنبه ۱۳۹۹/۰۲/۳۱

جهانگیری

هزينه ماهانه ۱۰۰ میلیون تومان برای تعمیر و نگهداری تجهیزات ترافیکی

سعید جهانگیری، مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری قزوین گفت: به‌طور متوسط هر ماه حدود ۱۰۰ میلیون تومان برای تعمیر و نگهداری تجهیزات و ملزومات ترافیکی و چراغ های راهنمایی مناطق سه گانه شهرداری قزوین هزینه می‌شود.

به گزارش روابط عمومی سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری قزوین؛ جهانگیری گفت: تجهیزات و ملزومات ترافیکی بنابه دلایل مختلفی از جمله وقوع تصادفات و سرقت نیاز به تعمیر و نگهداری مستمر دارد.

وی افزودد: با توجه به اهمیت وجود تجهیزات ترافیکی مختلف از جمله استوانه های ایمنی، جداکننده های فلزی و تابلوهای ترافیکی در معابر سطح شهر باید به صورت مستمر وجود این تجهیزات بررسی شده تا در صورت وارد آمدن خسارت به آنها و یا سرقت این تجهیزات نسبت به تعمیر و یا جایگزینی آن اقدام شود.

مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری قزوین ادامه داد: در مواردی که خسارات وارده به تجهیزات ترافیکی به‌دلیل تصادف باشد در صورت مشخص شدن عامل تصادف، از فرد مورد نظر جریمه نقدی دریافت می‌شود، اما در بيشتر موارد این مسایل گزارش نشده و مشخص نمی‌شود چه کسی به تجهیزات ترافیکی خسارت وارد کرده است.

جهانگیری گفت: با این تفاسیر هر ماه حدود ۱۰۰ میلیون تومان برای تعمیر و نگهداری تجهیزات و ملزومات ترافیکی و چراغ های راهنمایی مناطق سه‌گانه شهرداری قزوین هزینه می‌شود.

وی اظهار کرد: این موارد شامل نصب استوانه های ایمنی، تابلوها و جداکننده های کنده شده، آسیب دیده بر اثر تصادف و یا به سرقت رفته و تعمیر و نگهداری چراغ های راهنمایی سطح شهر است.

پایان پیام

تصاویر مرتبط