چهارشنبه ۱۳۹۹/۰۲/۲۴

‍ ‍ استاندار قزوین:

اصلاح در قوانین باید به نفع مردم باشد

هدایت الله جمالی پور استاندار قزوین در نشست بررسی موضوعات شهری در شهرهای استان قزوین گفت: یکی از معضلات کشور نگاه بخشی نگر مدیران است که تنها معطوف به ماموریت های سازمانی خودشان است. اما سازمان‌ها ایجاد شده تا عموم مردم در یک هم پیوستگی باهم باشند.

به گزارش اداره ارتباطات و امور بین الملل شهرداری قزوین؛ استاندار قزوین با تاکید بر اینکه تصمیم‌ها باید نیازهای مردم را برطرف کند، ادامه داد: باید به هویت نیازها و ظرفیت ها توجه شود. اینها یک مجموعه هستند که باید برای رفع نیازهای شهر همدل و همسو شوند. امروز صنعت گردشگری و توریسم یکی از ظرفیت های بزرگ است که باید مورد توجه قرار گیرد.

استاندار قزوین در ادامه تصریح کرد: هر جایی که تصمیمات غلط گرفته شده است باید اصلاح شود. از معاون وزارت شهرسازی انتظار داریم برای حل مشکلات استان را کمک کند. 

جمالی پور افزود: باید به خواسته های به حق مردم‌ توجه کنیم و برای آنها برنامه داشته باشیم. وزارت میراث فرهنگی باید برنامه‌ای برای بافت های فرسوده داشته باشد تا با توجه به نیازهای مردم بافت تاریخی هم حفظ شود.

استاندار در پایان اظهاراتش گفت: اگر اصلاح در قوانین‌ برای منافع مردم باشد حتما باید انجام شود. نباید با تصمیمات غلط شهر را به عنوان یک موجود زنده از بین ببریم.

تصاویر مرتبط