دوشنبه ۱۳۹۹/۰۲/۰۸

علیجانی، سرپرست اداره ارتباطات و امور بین الملل شهرداری قزوین:

در نوروز امسال مدیران شهری در بیش از 30 برنامه تلویزیونی پاسخگوی شهروندان بودند

حسین علیجانی، سرپرست اداره ارتباطات و امور بین الملل شهرداری قزوین، گفت: با توجه به اهمیت افکار عمومی برای مجموعه مدیریت شهری قزوین و تاکید بر شفافیت و پاسخگویی، مدیران شهری در 34 برنامه تلویزیونی میهمانان ویژه صدا و سیمای مرکز قزوین بودند.

به گزارش اداره ارتباطات و امور بین الملل شهرداری قزوین؛ علیجانی گفت: مدیران شهری با حضور در برنامه های تلویزیونی بوی عیدی و سلامت مینودری در خصوص اقدامات مدیریت شهری در موضوع شیوع ویروس کرونا و برنامه های پیش رو در این حوزه به ایراد سخنانی پرداختند.

این مسئول ادامه داد: همچنین در این برنامه ها، مدیران شهری درخصوص عملکرد حوزه اختصاصی خود در سال 98 و ایام نوروز پاسخگو بودند.

علیجانی یادآور شد: شهردار، اعضای شورای شهر قزوین، معاونت خدمات شهری، معاونت ترافیک، مدیران مناطق و روسای سازمان های فرهنگی-ورزشی-اجتماعی، آتش نشانی، تاکسیرانی، مدیریت پسماند، نوسازی و فناوری اطلاعات از یکم تا 18 فروردین ماه در صدا و سیمای مرکز قزوین حضور یافتند.

وی با تاکید بر این که حضور مدیران شهری در برنامه های تلویزیونی فرصت خوبی برای ارتباط مدیریت شهری با شهروندان بود، خاطرنشان کرد: مجموعه ارتباطات شهرداری قزوین، در این مدت سعی کرده تا با تعامل مطلوب با رسانه های ملی و استانی ارتباط دو سویه ای بین مدیران و منتقدان ایجاد کند.

سرپرست اداره ارتباطات و امور بین الملل شهرداری قزوین گفت: با توجه به در دسترس بودن رسانه ملی برای بیش تر شهروندان، در صددیم با ارتباط بیش تر با صدا و سیما، شهروندان را در کمترین زمان ممکن از اقدامات مجموعه مدیریت شهری مطلع کنیم.

پایان پیام.

تصاویر مرتبط