چهارشنبه ۱۳۹۹/۰۱/۲۷

جهانگیری:

در راستای رعایت فاصله اجتماعی هوشمند شارژ پلاک خودروها به صورت غیرحضوری انجام می شود

سعید جهانگیری، مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری قزوین گفت: با توجه به گسترش بیماری کرونا و رعایت فاصله هوشمند به منظور جلوگیری از شیوع بیشتر این بیماری از این پس شارژ پلاک خودروها به منظور بهره مندی از خدمات پارکینگ های حاشیه ای شهر از طریق سایتmycar24.ir و سایت شرکت الیت انجام می شود.

به گزارش روابط عمومی سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری قزوین؛ جهانگیری گفت: شیوع بیماری کرونا در کشور موجب شده که استفاده از فضای مجازی برای انجام امور مختلف در اولویت قرار گیرد.

وی عنوان کرد: در این راستا خدمات رسانی به شهروندان در حوزه پارکینگ های حاشیه ای نیز با استفاده از جدیدترین و به روزترین روش ها انجام می شود.

مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری قزوین تصریح کرد: براین اساس شارژ غیرحضوری پلاک خودروها از طریق سایت های mycar24.ir و شرکت الیت فراهم شده تا شهروندان بتوانند از طریق این سایت ها به صورت غیرحضوری پلاک خودروهای خود را شارژ کنند.

جهانگیری خاطرنشان کرد: استفاده از این روش ها به دلیل رعایت فاصله اجتماعی هوشمند در جلوگیری از شیوع بیماری کرونا نقش مهمی دارد.

وی گفت: همچنین مشاهده تراکنش های انجام شده شارژ پلاک خودرو از طریق این سایت فراهم است.

مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری قزوین یادآور شد: با توجه به اینکه هدف از احداث پارکینگ های حاشیه ای توقف خودروها در مدت زمان های کم است، از شهروندان عزیز تقاضا داریم در صورت توقف های طولانی مدت از خدمات سایر پارکینگ های تحت نظارت سازمان استفاده کنند.

پایان پیام.

تصاویر مرتبط