دوشنبه ۱۳۹۸/۱۲/۱۲

عصارزاده:

ممیزی املاک، نقشه و بانک اطلاعات GIS محدوده اسماعیل آباد تهیه شد

محمد ابراهیم عصار زاده، مدیر منطقة سه شهرداری قزوین، از تدوین ممیزی نقشه ها و اطلاعات املاک و تهیه نقشه GIS و بانک اطلاعات محدوده ی اسماعیل آباد در واحد GIS شهرداری منطقه سه قزوین خبر داد.

به گزارش روابط عمومی منطقه سه شهرداری قزوین؛ عصارزاده گفت: ممیزی نوسازی یکی از راهکارهای موقعیت یابی قطعات ملکی بر روی نقشه در شهرداری ها است و در نقشه های تهیه شده، ضمن بررسی در نرم افزار GIS  و بانک اطلاعاتی آن، می توان با لینک شدن قطعات ملکی بر اساس کدهای نوسازی، عملیات جستجوی اطلاعات و گزارش گیری در مورد هر پلاک را به راحتی اجرا  کرد و از اطلاعاتی مانند طرح ها، ضوابط و مقررات شهرسازی، ارزش معاملاتی املاک برای محاسبات عوارض شهرداری، کمیسیون ماده 100 و ...  در سامانه شهرسازی بهره برداری کرد. 

وی افزود: بدین ترتیب مشکلاتی که شهرداری منطقه سه در این زمینه در سال های قبل در محدوده اسماعیل آباد با آن مواجه بوده، برطرف شده و هم اکنون اطلاعات از پرونده فیزیکی به پرونده دیجیتال تبدیل شده است.

 عصارزاده در پایان گفت: این امر باعث تسهیل و تسریع در روند کار و ارائه هر چه بهتر و سریعتر خدمات به اهالی آن ناحیه خواهد شد.

پایان پیام.

تصاویر مرتبط