دوشنبه ۱۳۹۸/۱۱/۲۱

مقدم سلیمی:

ساماندهی وانت بارها نیازمند همکاری مراجع قضایی، نیروهای انتظامی، پلیس راهور و مشارکت شهروندان است

وحید مقدم سلیمی، رییس سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری قزوین، از ساماندهی وانت بارها با هدف کاهش ترافیک در سطح شهر خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری قزوین؛ مقدم سلیمی با بیان اینکه موضوع وانت بارها و دستفروشان از جمله مسائل پیش روی مدیریت شهری است، گفت: شهرداری به تنهایی امکان ساماندهی و رفع سدمعبر وانت بارها را ندارد و رفع این مسئله نیازمند همکاری مراجع قضایی، نیروهای انتظامی، پلیس راهور و مشارکت شهروندان است.

این مسئول اظهار کرد: حضور مداوم این وانت بارها در مناطق گوناگون شهر، از جمله نقاط پرتردد و مرکز شهر، موجب بروز مشکلات فراوانی مانند ایجاد تراکم ترافیکی می شود.

مقدم سلیمی با بیان اینکه ساماندهی وانت بارها و دستفروشان موضوعی جدی است، ادامه داد: مسئولان باید برای رفع مشکلات همدل باشند و همکاری لازم در این راستا انجام شود.

وی تاکید کرد: با فراهم آوردن فضایی اختصاصی برای وانت بارها، می توان امنیت روانی و اجتماعی را در سطح شهر حفظ کرد و کسب و کار آن ها را نیز رونق داد.

این مسئول تصریح کرد: در چند ماه منتهی به پایان سال، با وجود تلاش ها و اقدامات شهرداری، با افزایش  چند برابری وانت بارها، شاهد اخلال در عبور و مرور و تردد در سطح شهر می شویم که امیدواریم این رویه با هماهنگی سایر دستگاه های ذی‌ربط اصلاح شود..

پایان.  

تصاویر مرتبط