یکشنبه ۱۳۹۸/۱۱/۲۰

داودی، رئیس شورای اسلامی شهر قزوین:

شورای پنجم شهر قزوین همواره توجه ویژه ای به فرهنگ و هنر داشته است

داودی، رئیس شورای اسلامی شهر قزوین گفت: شورای پنجم شهر قزوین همواره توجه ویژه ای به فرهنگ و هنر داشته است

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی،اجتماعی و ورزشی شهرداری قزوین؛حکمت اله داودی در "دومین همایش تجلیل از نام آوران فرهنگ و هنر" که در سالن اجتماعات اداره کل تبلیغات اسلامی استان قزوین برگزار شد،افزود: کهن شهر تاریخی قزوین آثار فراوان و ظرفیت های بالایی در بخش های مختلف تاریخی، هنری، فرهنگی و مذهبی دارد که می توان با استفاده ظرفیت هنرمندان، آنها را بیش از پیش معرفی کرد.

وی اظهار کرد:همواره این گلایه از مسئولان وجود داشته و دارد که چرا از هنرمندان و نخبگان فرهنگی و هنری در زمان حیاتشان تقدیر بعمل نمی آید و این ایراد واقعا به جا و درست می باشد.

داودی افزود:در همین راستا سال گذشته اولین همایش تجلیل از نام آوران فرهنگ و هنر با محوریت تجلیل از پیشکسوتان عرصه فرهنگ و هنر برگزار شد.

وی بیان کرد:امسال نیز موفق شدیم تا دومین همایش نام آوران فرهنگ و هنر را برگزار کنیم که امیدواریم به همت مجموعه مدیریت شهری قزوین و دیگر دستگاهها بتوانیم این همایش را سال به سال پربارتر و باشکوه تر برگزار کنیم.

گفتنی است،اجرای موسیقی،نمایش، تقدیر از هنرمندان و تجلیل از سیده فاطمه سید رضایی دارنده مقام نخست بیست و دومین جشنواره بین المللی قصه گویی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان از جمله برنامه دومین آئین تجلیل از نام آوران فرهنگ و هنر است.

پایان پیام.

تصاویر مرتبط