دوشنبه ۱۳۹۸/۱۱/۱۴

جمالی پور،استاندار قزوین:

قرآن منظومه بزرگ زندگی و بهترین ضامن رسیدن انسان به سعادت در دنیا و آخرت است

جمالی پور،استاندار قزوین گفت:قرآن کتابی آسمانی و منظومه بزرگ زندگی و بهترین ضامن رسیدن انسان به سعادت در دنیا و آخرت است.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی،اجتماعی و ورزشی شهرداری قزوین؛هدایت الله جمالی پور در دوازدهمین همایش تجلیل از حافظان قرآن کریم که دوشنبه شب در شبستان امیرالمومنین مسجدالنبی قزوین برگزار شد،افزود:هر چقدر با قرآن اُنس بیشتری باشیم و فرزندان خود را مطابق آموزه‌های دینی و قرآنی تربیت کنیم به سعادت و کمال نزدیکتر می‌شویم.

وی اظهار کرد:قرآن منظومه بزرگ زندگی است و جامعه هرچقدر به آموزه های این کتاب الهی عمل کند اخلاق مدارتر می‌شود و آسیب‌های اجتماعی کمتر خواهد شد.

به گفته استاندار قزوین پیروزی انقلاب اسلامی ایران بر اساس ارزشهای دینی و ایمان مردم بود و امروز باید قدردان ارزشهای دینی خود از جمله قرآن باشیم و آن را چراغ راه زندگی خود نماییم.

جمالی پور خاطرنشان کرد:معضلات و آسیب های اجتماعی زمانی افزایش می یابد که ارزش های دینی و مشارکت مردم در امور کمرنگ شود.

وی افزود: فاصله گرفتن از قرآن کریم موجب می شود تا اخلاق های ناپسندی نظیر نفاق، دروغ، تهمت و ... که  در کتاب آسمانی قرآن به شدت مورد نکوهش قرار گرفته است، در سطح جامعه افزایش یابد.

این مسئول در ادامه گفت:مشارکت پرشور و حداکثری شهروندان در راهپیمایی یوم ا... ۲۲ بهمن ماه موجب عبور سریعتر از مشکلات و تثبیت انقلاب اسلامی می شود.

استاندار قزوین در پایان خاطرنشان کرد: هرگاه به مردم و ارزش های دینی و انقلابی به شکل مناسبی توجه کرده ایم آثار و برکات آن نصیب میهن اسلامی شده است.

گفتنی است، در پایان این مراسم با حضور امام جمعه قزوین و نماینده ولی فقیه در استان،استاندار،شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر و جمعی از مسوولان از حافظان و فعال قرآنی قزوین تجلیل شد.و همچنین از مادر شهید حسن احمدی مقدم و همسر شهید رجبعلی قربانی تقدیر بعمل آمد.

پایان پیام.

تصاویر مرتبط