شنبه ۱۳۹۸/۱۱/۰۵

فدایی فر:

در دی ماه سال جاری نزدیک به 700 مترمربع پیاده رو سازی در سطح منطقه دو شهرداری اجرا شده است

کیومرث فدایی فر، مدیر منطقه دو شهرداری قزوین گفت: نزدیک به 700 مترمربع از معابر سطح منطقه دو قزوین پیاده روسازی، آسفالت و کفپوش شده است.

به گزارش روابط عمومی منطقه دو شهرداری قزوین؛ فدایی فر با اشاره به مهم ترین اقدامات منطقه دو شهرداری قزوین در دی ماه اظهار داشت: یکی از اقدامات اصلی منطقه دو شهرداری قزوین در دی ماه امسال، ساخت پیاده رو آسفالت و کفپوش در سطح این منطقه بوده است.

وی افزود: در این مدت، در دو ناحیه شهری شهید بابایی و آزادگان منطقه دو شهرداری قزوین 650 مترمربع پیاده رو سازی آسفالت انجام شده است.

فدایی فر عنوان کرد: در منطقه دو شهرداری قزوین در دی ماه امسال، در دو ناحیه شهری شهید بابایی و آزادگان 46 مترمربع، پیاده‌رو کفپوش شده است.

مدیر منطقه دو شهرداری هدف از اجرای این پروژه را ارتقای کیفیت معابر و مناسب سازی پیاده‌روها به منظور تسهیل در عبور و مرور عابرین و زیباسازی معابر عنوان کرد.

وی خاطرنشان کرد: منطقه دو شهرداری قزوین تمام تلاش خود را برای افزایش رضایتمندی شهروندان محترم و افزایش استانداردهای شهری انجام می دهد تا بدین وسیله مردم زندگی راحت و همراه با آسایشی را در این منطقه تجربه کنند.

پایان پیام.

تصاویر مرتبط