شنبه ۱۳۹۸/۱۰/۲۱

جهانگیری:

رانندگی با وسیله نقلیه فاقد پلاک ممنوع است

سعید جهانگیری، مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری قزوین گفت: با توجه به دستور دادستان محترم قزوین مبنی بر ممنوعیت تردد وسایل نقلیه فاقد پلاک در معابر شهر ، ۸ بنر تهیه و در نقاط مختلف شهر قزوین با هماهنگی پلیس محترم راهور نصب شده است.

به گزارش روابط عمومی سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری قزوین؛ جهانگیری گفت: با توجه به دستور دادستان عمومی و انقلاب قزوین مبنی بر ممنوعیت تردد وسایل نقلیه فاقد پلاک و شماره در معابر سطح شهر قزوین تهیه و نصب بنرهای مربوط به آن برعهده سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری قزوین قرار گرفت.

وی عنوان کرد: در این راستا ۸ بنر به دستور دادستان با محتوای ماده۲ آیین نامه راهنمایی و رانندگی تهیه شده و به منظور اطلاع عموم شهروندان از این دستور در معابر مختلف شهر قزوین نصب شده است.

مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری قزوین تصریح کرد: براساس ماده ۲ آیین نامه رهنمایی و رانندگی، هر وسیله نقلیه موتوری و غیرموتوری متصل که در معابر تردد می کند، باید دارای شماره باشد.

جهانگیری گفت: بنا به مفاد این بند از آیین نامه مذکور رانندگی با وسیله نقلیه ای که شماره یا پلاک نداشته یا دارای شماره پلاک غیرمجاز باشد ممنوع است و خودرو غیر مجاز به پارکینگ انتقال پیدا می کند.

وی بیان کرد: بنابراین ماموران راهنمایی و رانندگی و پلیس راهور از تردد خودروهای متخلف از این ماده تا انجام شماره گذاری جلوگیری به عمل خواهد آمد.

مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری قزوین خاطرنشان کرد: از شهروندان تقاضا داریم، ضمن آگاهی از این دستور دادستان عمومی و انقلاب قزوین، نسبت به رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی اهتمام داشته باشند.

پایان پیام.

تصاویر مرتبط