سه‌شنبه ۱۳۹۸/۱۰/۰۳

عرشیان:

مراسم افتتاحیه جام فوتسال تاکسیرانان با حضور مسئولین و مدیران شهری برگزار شد

اسماعیل عرشیان، مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قزوین، از برگزاری مراسم افتتاحیه جام فوتسال تاکسیرانان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قزوین، عرشیان افزود: هر ساله به مناسبت روز ملی حمل و نقل، مسابقات جام فوتسال تاکسیرانان بین تاکسیرانان برگزار می شود که مراسم افتتاحیه این دوره از مسابقات با حضور شفیعی فرماندار و رئیس شورای سازمان تاکسیرانی، آموزگار مدیر کل حوزه استاندار، داودی رئیس شورای اسلامی شهر، میزانی معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری، جمعی از مدیران و مسئولین شهری و اعضای خانواده بزرگ ناوگان تاکسیرانی در روز دوشنبه 2 دی 1398 در سالن شهید باکری سازمان اتوبوسرانی برگزار شد.

وی اظهار داشت: در این مراسم که با برنامه های شاد و مفرحی همچون: اجرای نمایش طنز با موضوع تاکسی، اجرای موسیقی، اجرای مسابقه و تقدیر از حسین شمس مربی اسبق تیم ملی فوتسال ایران و مدیر تیم فوتسال شهرداری قزوین همراه بود، داودی رئیس شورای اسلامی شهر بر برگزاری مراسم شاد و مفرح برای خانواده بزرگ تاکسیرانی به عنوان زحمتکش ترین و شریف ترین مشاغل شهری تاکید کرد.

عرشیان تصریح کرد: در این دوره از مسابقات 10 تیم در قالب دو گروه 5 تیمی به رقابت می پردازند و شرکت صنایع غذایی یامی، موبایل صبا و بیمه دانا (شعبه اکبری) حامی مالی برگزاری این دوره از مسابقات هستند.

وی در خاتمه افزود: تمام هدف ما این است که با برگزاری چنین مسابقات ورزشی و همچنین مراسم فرهنگی و هنری بتوانیم حس نشاط و شادابی را بین تاکسیرانان که سفیران فرهنگی شهر و امین شهروندان محسوب می شوند فراهم آوریم.

پایان پیام

تصاویر مرتبط