پنجشنبه ۱۳۹۸/۰۸/۰۹

بهنام زاده:

اقدامات عمرانی براي جمع آوري و هدايت آب هاي سطحي منطقه یک شهرداری قزوین انجام شده است

اصغر بهنام زاده، مدیرمنطقه یک شهرداری قزوین از تشکیل جلسه هماهنگی کنترل و مدیریت سیلاب و آبگرفتگی در زمان بارندگی خبرداد.

به گزارش روابط عمومی منطقه یک شهرداری قزوین؛ بهنام زاده، مدیر ستاد بحران منطقه یک شهرداری قزوین، گفت: با توجه به تجربيات موفق سال هاي گذشته، شرح وظايف هر يك از اعضاي کمیته بحران در بارش ها مشخص بوده و راه هاي اولويت بندي شده براي بازگشايي مسيرها در هنگام برف و باران تعيين شده است.

بهنام زاده گفت: در دو ماه گذشته، اقدامات عمرانی از قبیل افزایش ارتفاع دیوار رودخانه بازار، احداث رمپ ورودی رودخانه بازار جنب میدان میوه و تره بار، عریض کردن قسمت هایی از دیوار رودخانه در بلوار تاکستان و لوله گذاري براي جمع آوري و هدايت آب هاي سطحي در این منطقه و نواحی منفصل شهری آن، انجام گرفته است.

وی گفت: سازمان پسماند در این مدت برای آمادگی مقابله با بارش هاي شديد باران به صورت جهادي كار كرده و با لايروبي مسيرهاي خروجي آب و لوله گذاري در نقاط حساس و آبگير، از ایجاد مشكلات احتمالی پیشگیری کرده است.

جلسه کمیته  بحران منطقه یک شهرداری قزوین با حضور معاونین، روسای نواحی پنج گانه منطقه یک شهرداری، مدیر هماهنگی نواحی و معاون اجرایی سازمان پسماند شهرداری قزوین برگزار شد.

پایان پیام.

تصاویر مرتبط