دوشنبه ۱۳۹۸/۰۵/۲۸

عرشیان:

کارت اعتباری خرید کالا به تاکسیرانان قزوینی اعطا می شود

اسماعیل عرشیان، مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قزوین، از اعطای کارت اعتباری خرید کالا به تاکسیرانان ناوگان این سازمان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قزوین؛ عرشیان گفت: به منظور حمایت از تاکسیرانان حوزه حمل و نقل درون شهری، تفاهم نامه سه جانبه ای بین اتحادیه تاکسیرانی های شهری کشور، بانک قرض الحسنه مهر ایران و فروشگاه های زنجیره ای افق کورش به امضا رسیده که بر اساس آن، کارت اعتباری خرید کالا از فروشگاه های زنجیره ای افق کورش تا سقف مبلغ دو میلیون و چهارصد هزار تومان به تاکسیرانان اعطا می شود.

وی افزود: بر مبنای این توافق نامه، سالانه در سه نوبت، مبلغ 800 هزار تومان در کارت اعتباری واریز و تاکسیرانان می توانند هر چهار ماه یک بار تا سقف دو میلیون و چهارصد هزار تومان از فروشگاه های زنجیره ای افق کورش خرید نمایند.

عرشیان تصریح کرد: تاکسیرانان متقاضی دریافت کارت اعتباری خرید کالا تا 10 شهریور فرصت دارند در سامانه جامع اتحادیه تاکسیرانی های شهری کشور به نشانی www.irtusan.ir  ثبت نام کرده و 72 ساعت پس از گذشت انجام مراحل ثبت نام و دریافت تاییدیه از این سامانه، به یکی از شعب بانک قرض الحسنه مهر ایران برای افتتاح حساب مراجعه نمایند.

وی خاطرنشان کرد: پس از انجام فرایند ثبت نام در سامانه، افتتاح حساب و دریافت کارت اعتباری، در سه ماهه اول مبلغ هشت میلیون ریال با کارمزد 4/1 درصد در کارت های اعتباری واریز می شود و متقاضیان می توانند تا سقف این مبلغ از فروشگاه‌های زنجیره ای افق کورش خریداری نمایند.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی ادامه داد: پرداخت نخستین قسط، یک ماه بعد از دریافت کارت آغاز خواهد شد و تاکسیرانان اعتبار تخصیصی را باید طی چهار قسط به مبلغ ماهی دو میلیون ریال بازپرداخت نمایند و پس از اتمام آخرین قسط، مجددا تا دو مرحله، مبلغ 800 هزار تومان در کارت های اعتباری شارژ خواهد شد که در صورت پرداخت نکردن اقساط در موعد مقرر، متقاضیان از دریافت تسهیلات برای مراحل بعدی حذف خواهند گردید.

عرشیان در خاتمه اعلام کرد: جهت تکمیل پرونده بانکی و دریافت تسهیلات، همراه داشتن اصل و کپی شناسنامه و کارت ملی و ارائه یک برگ سفته یا چک صیادی به عنوان ضمانت به مبلغ یک میلیون تومان الزامی است و متقاضیان دارای چک برگشتی و اقساط معوقه، تا زمان تسویه حساب نمی توانند از این خدمات استفاده نمایند.

پایان پیام.

تصاویر مرتبط