دوشنبه ۱۳۹۸/۰۵/۰۷

موسی خانی:

حریق انبار لوازم پلاستیکی آشپزخانه در بازار با تلاش آتش نشانان قزوین مهار شد

قدیر موسی خانی، قائم مقام سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قزوین از آتش سوزی انبار لوازم پلاستیکی آشپزخانه در بازار قزوین و مهار آن در سریع ترین زمان توسط آتش نشانان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری قزوین؛ موسی خانی افزود: وقوع حادثه حریق انبار لوازم پلاستیکی آشپزخانه در سرای وزیر در بازار قزوین در ساعت۱۲و۵۱دقیقه ظهر امروز به سامانه ۱۲۵ اطلاع داده شد که درپی آن پنج اکیپ از ایستگاه های۱،۳،۶ در محل حادثه حضور یافتند.

وی با اشاره به حضور عوامل آتش‌نشانی در محل حادثه گفت: با حضور آتش‌نشانان در محل مشاهده شد که حریق در یک انبار لوازم پلاستیکی آشپزخانه رخ داده و شعله‌های آتش در حال سرایت به بیرون از انبار و سایر مغازه ها بود.

موسی خانی تصریح کرد: با توجه به حضور به موقع آتش نشانان در محل، آتش در کمتر از ده دقیقه مهار شد و هم اکنون آتش نشانان به منظور ایمن سازی و لکه گیری در محل حضور دارند.

وی با بیان اینکه این حادثه مصدوم نداشت  و به بافت تاریخی محل هم آسیبی نرسید خاطرنشان کرد:علت این حادثه پس از لکه گیری کامل، از سوی کارشناسان آتش‌نشانی بررسی خواهد شد.

این مقام مسئول با تاکید بر اینکه این آتش سوزی ها در بازار زنگ هشداری برای مالکان و سایر دستگاههای اجرایی است تاکید کرد: متاسفانه به رغم هشدارهای مکرر آتش نشانی قزوین مبنی بر عدم ایمنی بازار قزوین تا کنون توجهی در این خصوص نشده است.

 

 

تصاویر مرتبط