یکشنبه ۱۳۹۸/۰۴/۳۰

قاسمی؛

نقاشی دیواری پست برق خیابان فردوسی شمالی انجام شد

داریوش قاسمی، مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری قزوین گفت: با توجه به اهمیت نقش نقاشی های دیواری در سطح شهر و تأثیرات آن بر روحیه شهروندان و ایجاد نشاط اجتماعی در جامعه سازمان زیباسازی شهرداری قزوین نسبت به نقاشی دیواری پست برق خیابان فردوسی شمالی اقدام کرده است.

به گزارش روابط عمومی سازمان زیباسازی شهرداری قزوین؛ قاسمی گفت: نقاشی های دیواری می تواند زمینه ساز رشد هنر و توسعه شهری برای دستیابی به اهداف بلند مدت مجموعه مدیریت شهری باشد و راهی برای افزایش سطح زیبایی بصری در شهر به شمار آید.

این مسئول تصریح کرد: پست برق خیابان فردوسی شمالی نمای بصری نامناسبی داشت که باعث شده بود تا سیمای شهری در این محدوده خدشه دار شود.

وی ادامه داد: چسباندن برچسب های تبلیغاتی، دیوارنوشته های نامناسب، چسباندن اعلامیه و اطلاعیه های مختلف روی بدنه این ساختمان به عنوان یک زائده بصری بر روی سیما و منظر شهری تأثیرات منفی زیادی گذاشته بود.

قاسمی خاطرنشان کرد : به منظور حذف زواید بصری، طرحی شاد و متنوع برای اجرا روی بدنه این ساختمان انتخاب و در کم ترین بازه زمانی و با صرف کم ترین هزینه ممکن در 75 مترمربع به اجرا درآمد.

مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری با بیان اینکه در این نقاشی دیواری از رنگ‌های شاد و ترکیب هندسی استفاده شده است، عنوان کرد: نوع رنگ مصرفي برای اجرای این نقاشی دیواری اکرولیک درجه یک، پرایمر درجه یک در بستر بوده، همچنین با استفاد از رنگ های اصلی،  فرم سیال و پر تحرک با الهام از سنگ های بستر رودخانه باعث شده این نقاشی به یکی از نقاشی های پویا و جذاب در سطح شهر تبدیل شده است.

پایان پیام.

تصاویر مرتبط