دوشنبه ۱۳۹۸/۰۴/۰۳

مهرابی، مدیر اداره روابط عمومی و امور بین‌الملل شهرداری قزوین؛

در سه ماهه ابتدای سال جاری بیش از 2 هزار و پانصد خبر در شهرداری تولید و منتشر شده است

عادله مهرابی، مدیر اداره روابط عمومی و امور بین‌الملل شهرداری قزوین از تولید و انتشار 2 هزار و 553 خبر توسط شهرداری در سه ماه ابتدای سال جاری خبر داد.

به گزارش اداره روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری قزوین؛ مهرابی گفت: این تعداد خبر، توسط رسانه‌های شهرداری قزوین شامل پورتال، رادیو شهر، هفته‌نامه پیام شهر، کانال خبر رسانی تولید و منتشر شده است.

این مسئول با اشاره به این که اداره روابط عمومی شهرداری قزوین در راستای ارج نهادن به افکار عمومی، همواره انتشار به موقع، سریع و درست اخبار را در دستور کار خود دارد، بیان کرد: در این مدت 694 خبر در پرتال شهرداری قزوین، هزار و 195 خبر در فضای مجازی، 50 خبر در هفته نامه پیام شهر و 724 خبر در رادیو شهر تولید و منتشر شده است.

مهرابی به انتشار اخبار حوزه های زیرمجموعه‌ شهرداری قزوین در پورتال اشاره و بیان کرد: در سه ماه ابتدای سال جاری، سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی با 108 خبر، سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی با 37 خبر و شهرداری منطقه سه با 31 خبر، بیشترین همکاری را در انتشار اخبار داشته‌اند.

این مقام مسئول ادامه داد: همچنین سازمان مدیریت آرامستان ها 28 خبر، سازمان حمل و نقل و ترافیک 25 خبر و سازمان نوسازی و بهسازی شهر قزوین 24 خبر در سه ماه ابتدای سال تولید کردند.

وی ضمن قدردانی از همکاری رسانه ها در انتشار اخبار شهرداری قزوین، خاطرنشان کرد: از بین اخبار تولید شده در شهرداری قزوین، تعداد 485 مورد در رادیو قزوین و 416 مورد در سیمای مرکز قزوین بازنشر شده است.

این مقام مسوول یادآور شد: در این مدت، 498 خبر در خبرگزاری ها، 66 خبر در رسانه های سراسری و 168 خبر در رسانه های مکتوب محلی از شهرداری قزوین منتشر شده است.

پایان پیام.

تصاویر مرتبط