چهارشنبه ۱۳۹۸/۰۱/۲۱

عرشیان:

زیورآلات یک شهروند به ارزش سی میلیون تومان توسط تاکسیران قزوینی به صاحب آن بازگردانده شد

اسماعیل عرشیان، مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری قزوین، از بازگردانده شدن کیف یک شهروند که حاوی زیورآلات ارزشمند به ارزش سی میلیون تومان بود خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان تاکسیرانی شهرداری قزوین؛ عرشیان گفت: کیف بانوی قزوینی حاوی زیورآلات به ارزش سی میلیون تومان توسط تاکسیران به صاحب آن بازگردانده شد.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی افزود: این کیف که حاوی زنجیر و پلاک، گردن بند و و گوشوارۀ طلا به ارزش تقریبی سی میلیون تومان و تعدادی لباس نوزاد، مقداری وجه نقد و چند عابر بانک بود، توسط محمدرضا عبداللهی تاکسیران ناوگان سازمان تاکسیرانی شهرداری قزوین به واحد اشیاء گمشده سازمان تاکسیرانی تحویل و توسط این واحد به مالک آن بازگردانده شد.

وی ادامه داد: تاکسی امن ترین وسیله سفر و رانندگان تاکسی امین شهروندان هستند، از این رو از شهروندان خواهشمندیم در ترددهای درون شهری خود از این وسیله نقلیه عمومی استفاده کنند.

عرشیان تصریح کرد: در جلسه هیات مدیره سازمان تاکسیرانی با حضور معاون شهردار و اعضای هیات مدیره، با اهدای لوح و کارت هدیه از این جوان تاکسیران، تقدیر به عمل آمد.

عرشیان در خاتمه یادآور شد: سازمان تاکسیرانی دارای واحدی به نام واحد اشیاء گمشده است که رانندگان تاکسی، اشیاء و وسایل جا مانده در تاکسی ها را به این واحد تحویل می دهند و شهروندان می توانند برای اطلاع از وضعیت اشیاء جا مانده در تاکسی ها با شماره تلفن 33848 داخلی 1 یا داخلی 125 تماس حاصل کنند.

پایان پیام.

تصاویر مرتبط