سه‌شنبه ۱۳۹۶/۰۳/۰۹

جهانگيري، مديرعامل سازمان حمل و نقل و ترافيک شهرداري قزوين:

اصلاح‌هندسي و ايمن‌سازي کوچه‌هاي نبوت و ميثاق در بلوار شهيد بهشتي قزوين در حال اجراست

سعيد جهانگيري، مديرعامل سازمان حمل و نقل و ترافيک شهرداري قزوين گفت: پروژه اصلاح هندسي و ايمن سازي کوچه هاي نبوت و ميثاق واقع در بلوار شهيد بهشتي قزوين در حال اجراست.

به گزارش روابط عمومي سازمان حمل و نقل و ترافيک شهرداري قزوين؛ سعيد جهانگيري افزود: بررسي‌ها و کارشناسي‌هاي لازم به صورت مستمر از سوي کارشناسان سازمان براي معابر و کوچه‌هاي شهر صورت مي‌گيرد تا در صورت نياز پروژه‌هاي ايمن‌سازي و اصلاح هندسي براي آن‌ها طراحي و اجرا شود.

وي عنوان کرد: در اين راستا با توجه به مطالعات صورت گرفته کوچه‌هاي ميثاق و نبوت واقع در بلوار شهيد بهشتي نياز به ايمن سازي و اصلاح هندسي داشت.

مديرعامل سازمان حمل و نقل و ترافيک شهرداري قزوين با اشاره به هدف از اجراي اين پروژه تصريح کرد: اين اصلاح هندسي براي تأمين ايمني عبور عرضي عابران پياده و انتظام بخشي حرکت خودروها از طريق جداسازي مسير رفت و برگشت صورت مي‌گيرد.

جهانگيري خاطرنشان کرد: ايمن سازي معابر به منظور افزايش ايمني تردد عابران پياده به ويژه در کوچه‌هاي شهر يکي از مهمترين موضوعاتي است که از سوي سازمان حمل و نقل و ترافيک شهرداري قزوين پيگيري شده و هر ساله پروژه‌هاي زياد در اين زمينه اجرا مي‌شود.

پايان پيام

 

تصاویر مرتبط