یکشنبه ۱۴۰۰/۰۹/۱۴

قاسمی،

محله و منزل شهید سرلشگر عباس بابایی آذین بندی شد

داریوش قاسمی مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری قزوین گفت: در چهاردهم آذر ماه سال جاری به مناسبت فرارسیدن سالروز تولد شهید سرلشگر عباس بابایی محله، منزل پدری این شهید و گلزار شهدا آذین بندی شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان زیباسازی شهرداری قزوین، قاسمی مدیرعامل این سازمان عنوان کرد: آذین بندی و نصب ریسه به مناسبت سالروز تولد شهید سرلشگر عباس بابایی واقع در محله و منزل ایشان در خیابان سعدی و گلزار شهدا انجام شد.

وی ادامه داد: جایگاه شامخ و والای شهدا برای همه تبیین شده و واضح است؛ از همین رو مجموعه مدیریت شهری زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا را سرلوحه انجام امور خود قرار داده است.

این مسئول تصریح کرد: اقدامات سازمان زیباسازی شهرداری قزوین نیز با محوریت حفظ جایگاه شهدا و زنده نگه داشتن یاد و خاطره آن ها صورت می گیرد.

قاسمی افزود: شهید سرلشگر عباس بابایی نیز به عنوان یک برگ زرین در تاریخ هشت سال دفاع مقدس در جبه های نبرد حق علیه باطل برای قزوینی ها است.

این مدیر شهری یادآور شد: از همین رو سازمان زیباسازی شهرداری قزوین امسال برای تبریک روز میلاد آن شهید بزرگوار فضای محله و منزل پدری ایشان و گلزار شهدا را آذین بندی کرد.

 

تصاویر مرتبط