شنبه ۱۳۹۳/۰۴/۰۷

در ششمين شنبه؛

احداث تقاطع غيرهمسطح خليج فارس به زودي آغاز مي‌شود

در ششمين شنبه از وعده‌هاي نصرتي شهردار قزوين؛ عمليات عمراني احداث تقاطع غيرهمسطح خليج فارس به زودي آغاز مي‌شود.

 

مسعود نصرتي، شهردار قزوين گفت: عمليات عمراني احداث تقاطع غيرهمسطح خليج فارس به زودي آغاز مي‌شود.
به گزارش اداره روابط عمومي و امور بين الملل شهرداري قزوين؛ نصرتي اعتبار اوليه اجراي اين پل را 16 ميليارد تومان عنوان کرد و افزود: تقاطع غيرهمسطح خليج فارس در ابتداي جاده بوئين زهرا احداث خواهد شد که جهت آن از شمال به جنوب است.
 وي افزود: هدف از  احداث تقاطع غيرهمسطح خليج فارس تسهيل در عبور و مرور و کاهش بار ترافيکي در اين محور و مسافرت به سمت غرب و جنوب کشور است.
نصرتي با بيان اينکه کارفرماي اين پروژه شهرداري قزوين و نظارت عاليه آن معاونت فني و عمراني شهرداري قزوين است، تصريح کرد: پيمانکار اين پروژه بر عهده قرارگاه سازندگي خاتم الانبياء ( موسسه شهيد رجايي ) و مشاور و طراح آن بر عهده گروه آرسيس پارسيان است.
وي مدت اجراي اين پروژه را 18 ماه عنوان و بيان کرد: با توجه به اينکه اين تقاطع غيرهمسطح در ورودي جنوب شهر قزوين از سمت بوئين زهرا احداث مي‌شود، اين مهم در ساماندهي ورودي شهر و ارتقاء زيبايي بصري تاثير خواهد گذاشت.
شايان ذکراست، مسعود نصرتي، شهردار قزوين در نشست خبري ارديبهشت ماه 93 وعده داده بود که تا هفته قزوين(شهريور) هر شنبه از طريق رسانه‌ها، پروژه‌هاي قابل افتتاح و بهره‌برداري و کلنگ زني شهرداري قزوين به شهروندان معرفي مي‌شود.
پايان پيام

 

تصاویر مرتبط