یکشنبه ۱۳۹۳/۰۲/۱۴

صالحي، مدير طرح و برنامه سازمان فضاي سبز شهرداري قزوين:

ثبت نام دوره هاي جديد آموزش شهروندي شهرداري قزوين آغاز شد

ثبت نام دوره هاي رايگان آموزش شهروندي با بيش از 20 عنوان دوره آموزشي از نيمه ارديبهشت ماه در مراکز آموزش شهروندي سازمان پارکها و فضاي سبز شهرداري قزوين آغاز مي شود.

مدير طرح و برنامه سازمان پارک ها و فضاي سبز شهرداري قزوين گفت: هدف از برگزاري اين دوره ها، علاوه بر آموزش هاي مختلف در زمينه کشاورزي، فضاي سبز و آموزش هاي عمومي و پرکردن هدفمند اوقات فراغت شهروندان، ارتقاء فرهنگ شهروندان در استفاده مناسب و بهينه از فضاي سبز شهري است.

به گزارش روابط عمومي سازمان پارک ها و فضاي سبز شهرداري قزوين؛ محمد صالح صالحي با  اعلام اين خبر افزود:  اين دوره ها براي بانوان  در بوستان نرگس (بانوان) در کلاس هايي مجهز به صورت رايگان برگزار مي شود و در قالب اين دوره ها آموزش ها و کارگاه هاي عملي نيز به صورت موردي برگزار مي گردد که شرکت کنندگان در اين کلاس ها از نزديک با روش هاي عملي تکثير و پرورش گياهان آشنا مي شوند و در نهايت قادر خواهند بود تا به صورت تفريحي و يا با اهداف اشتغال و درآمد زايي از مهارت هاي کسب شده در اين دوره ها استفاده کنند.
صالحي ادامه داد: در انتهاي هر دوره گواهي شرکت در دوره ها به همراه جوايز و هداياي نفيس آموزشي به شرکت کنندگان اهدا مي شود.
گفتني است؛ مرکز آموزش آقايان نيز در بوستان انديشه مستقر مي باشد.
پايان پيام
 

 

تصاویر مرتبط