چهارشنبه ۱۳۹۲/۱۲/۲۸

دربندي زاده ، مدير منطقه سه شهرداري قزوين خبر داد؛

اتمام نيمي از عمليات عمراني سرويس بهداشتي در بازارچه مرواريد شهرک مينودر

احداث سرويس بهداشتي در بازارچه مرواريد شهرک مينودر در منطقه سه شهرداري قزوين از 50درصد پيشرفت فيزيکي برخوردار است.

مدير منطقه سه شهرداري قزوين گفت: عمليات عمراني احداث سرويس بهداشتي با اعتبار 45ميليون تومان در اين منطقه واقع در ميدان حافظ داخل بازارچه مرواريد شهرک مينودر با توجه به نياز شهروندان در دست اجراست.

به گزارش روابط عمومي منطقه سه شهرداري قزوين؛ عبدالعلي دربندي‌زاده افزود: احداث سرويس بهداشتي در اطراف ميدان حافظ به دليل تردد زياد شهروندان در اين محل در دستور كار اين مجموعه قرار گرفته است و هم اکنون مرحله سفت کاري اين پروژه به اتمام رسيده و وارد مرحله نازک کاري شده است.

دربندي‌زاده بيان كرد: اين سرويس بهداشتي از 6 چشمه 2 چشمه براي خانم ها و 4 چشمه براي آقايان برخوردار است.

مدير منطقه سه شهرداري قزوين با اظهار اينکه احداث سرويس بهداشتي در اين مکان‌ يکي از خواسته‌هاي شهروندان ساکنين منطقه سه شهرداري قزوين بود، گفت: کمبود سرويس هاي بهداشتي در اماکن عمومي و معابر باعث شده  نياز به سرويس‌هاي بهداشتي عمومي مناسب و مجهز در سطح شهر بيش از گذشته احساس شود.

اين مقام مسوول با بيان اينکه دسترسي آسان و سريع شهروندان به امكانات و خدمات شهري يكي از مهم‌ترين وظايف مديريت شهري در هر شهري است، افزود: احداث سرويس بهداشتي در ساير اماکن عمومي در منطقه سه شهرداري قزوين در دستور کار قرار گرفته است که با توجه به اختصاص بودجه اجرايي خواهد شد.

پايان پيام

 

تصاویر مرتبط