پنجشنبه ۱۳۹۸/۰۵/۱۰

عرشیان:

30 حلقه لاستیک حمایتی پانزده نفر از برندگان همایش های اول و دوم تاکسیران شهر من تحویل شد

اسماعیل عرشیان مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قزوین، از تحویل 30 حلقه لاستیک حمایتی پانزده نفر از برندگان همایش های اول و دوم «تاکسیران شهر من»، توسط سازمان تاکسیرانی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قزوین، عرشیان افزود: در برگزاری همایش های اول و دوم «تاکسیران شهر من»، پانزده نفر از تاکسیرانان و خانواده های آنان طبق قرعه کشی، برنده دو حلقه لاستیک حمایتی شدند که این لاستیک ها روز گذشته به آنان تحویل شد.

وی اظهار داشت: همایش اول و دوم تاکسیران شهر من با برنامه های متنوع شاد و آموزنده فرهنگی و ورزشی در تاریخ 13 تیر و 2 مرداد سال 1398 با حضور جمع کثیری از تاکسیرانان و خانواده های آنان، شهروندان و مسئولین در پیاده راه فرهنگی سبزه میدان و پارک بانوان برگزار گردید که در این همایش ها 15 نفر از تاکسیرانان و خانواده های آنان به قید قرعه برنده یک حلقه لاستیک حمایتی سازمان تاکسیرانی شدند.

عرشیان در خاتمه تصریح کرد: این همایش ها که به منظور تقدیر از زحمات رانندگان تاکسی و ایجاد حس نشاط و شادابی در میان تاکسیرانان و خانواده های آنان برگزار می شود، به طور ماهیانه تا سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ادامه خواهد داشت.

پایان پیام

 

تصاویر مرتبط