پنجشنبه ۱۳۹۸/۰۵/۱۰

عرشیان:

دومین دوره آموزشی تاکسیران همیار آتش نشان برگزار شد

اسماعیل عرشیان، مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قزوین، از برگزاری دومین دوره آموزشی تاکسیران همیار آتش نشان در سازمان آتش نشانی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قزوین، عرشیان افزود: با توجه به ارتباط بالای تاکسیرانان با شهروندان، تفاهم نامه ای سلامت محور بین سازمان تاکسیرانی و سازمان آتش نشانی شهرداری قزوین به امضا رسید که بر اساس آن، تاکسیرانان در هنگام بروز حوادث آتش سوزی و حوادث احتمالی به یاری شهروندان خواهند شتافت.

وی اظهار داشت: آموزش تاکسیرانان و ارتقای آگاهی های عمومی آنان در زمینه پیشگیری و مقابله با آتش سوزی و توسعه فرهنگ ایمنی، مقابله با آتش سوزی های احتمالی در سطح شهر و یاری رساندن به شهروندان، از جمله اهداف این دوره های آموزشی است.

عرشیان ادامه داد: در این دوره آموزشی، تاکسیرانان همیار آتش نشان به طور علمی و عملی با موضوعاتی چون کار با کپسول آتش نشانی، روش های خاموش کردن آتش، گازگرفتگی در منزل و محیط کار و راهکارهای مقابله با آن، آتش سوزی و انفجار مخزن گاز در جایگاه سی ان جی و راهکارهای مقابله با آن آشنا می شوند.

عرشیان در خاتمه بیان کرد: دومین دوره آموزشی تاکسیران همیار آتش نشان برای گروه دیگری از تاکسیرانان همیار آتش نشان در روز سه شنبه و چهارشنبه 8 و 9 مرداد سال 1398 در سالن حضرت رقیه (س) برگزار شد و برگزاری این دوره ها برای یکصد تاکسیرانان داوطلب همیار آتش نشان در دستور کار قرار دارد.

پایان پیام.

تصاویر مرتبط