پنجشنبه ۱۳۹۷/۰۹/۲۲

درافشانی:

جشن بزرگ شهروند کوچک در قزوین برگزار شد

محمد درافشانی، رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری قزوین، گفت: جشن بزرگ شهروند کوچک با مشارکت اداره آموزش و پرورش ناحیه دو قزوین در سالن کوثر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی،اجتماعی و ورزشی شهرداری قزوین؛ درافشانی گفت: جشن بزرگ شهروند کوچک با هدف آموزش فرهنگ شهروندی با استفاده از ابزار نمایش عروسکی ویژه کودکان پیش دبستانی برگزار شد.

این مسوول افزود: آموزش شهروندی عامل مهمی در نهادینه کردن حقوق شهروندی است و منجر به تحکیم و تقویت مهارت های شهروندی در جهت مشارکت پایدار شهروندان می شود، این مولفه ضامن بقاء و تدوام حیات اجتماعی و میزان توسعه همه جانبه در شهر است.

وی اظهار کرد: با توجه به این که کودکان تاثیرپذیرترین افراد جامعه به شمار می آیند و نقش موثری در ارتقای فرهنگ شهروندی دارند، در همین راستا سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری اقدام به برگزاری جشن بزرگ شهروند کوچک با هدف آموزش مفاهیم شهروندی به کودکان کرده است.

درافشانی خاطرنشان کرد: در این برنامه تلاش شد تا با آموزش شیوه های مناسب آموزش به کودکان بستری فراهم آوریم تا شهرمان در آینده با معضلات و مشکلات کمتری در حوزه های مختلف فرهنگ شهروندی روبرو باشد تا در آینده شاهد شهری پاکیزه، پویا و با نشاط باشیم.

پایان پیام.

تصاویر مرتبط