چهارشنبه ۱۳۹۷/۰۹/۲۱

منتظری:

بازدید ایمنی مهدهای کودک انجام شد

مجتبی منتظری، رییس سازمان آتش نشانی شهرداری قزوین، گفت: بازدید ایمنی همه مهدهای کودک قزوین با هدف بررسی وضعیت تجهیزات و آموزش ایمنی انجام شده است.

به گزارش روابط عمومی سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری قزوین؛ منتظری افزود: بر اساس انعقاد تفاهم نامه ای که با سازمان بهزیستی قزوین صورت گرفته، همه مهدهای کودک مورد بازدید قرار گرفت.

این مقام مسوول خاطرنشان کرد: با توجه به اهمیت ایمنی مهد کودک‌ها به منظور بررسی وضع موجود این اماکن از سوی کارشناسان ایمنی سازمان آتش‌نشانی، بازدید ایمنی انجام شد.

رییس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قزوین گفت: بحث ایمنی مهدکودک‌ها موضوع مهمی محسوب می‌شود، چرا که در آن، جان فرزندان ما در خطر است.
وی تصریح کرد: در این بازدیدها ضمن آموزش کلیه نکات ایمنی به مدیران مهدهای کودک از آنها خواسته شد، در مدت دو ماه نسبت به رفع نواقص تجهیزات ایمنی در این مراکز اقدام کنند.

منتظری با اشاره به فصل سرما و رعایت موارد ایمنی خاص در این فصل بیان کرد: مدیران مهدکودک‌ها باید در فصل زمستان در مقابل بخاری‌ها حفاظ لازم برای جلوگیری از سوختگی کودکان نصب کنند و تمامی شیرهای گاز غیرقابل استفاده، با ابر پوشش لازم داده شود تا باعث صدمه کودکان نشود.

پایان پیام.

تصاویر مرتبط