سه‌شنبه ۱۳۹۱/۱۰/۲۶

نصرتي، شهردار قزوين:

شهر قزوين در ناملايمات اقتصادي در حال توسعه است

مشاركت و اتحاد شوراي اسلامي و شهرداري قزوين باعث پيشرفت و توسعه شهر قزوين در ناملايمات اقتصادي شده است.

 

شهردار قزوين گفت: بين مديريت شهرداري و شوراي اسلامي شهر اتحاد و مشاركت وجود دارد و اين مشاركت باعث پيشرفت و توسعه شهرقزوين در ناملايمات اقتصادي شده است.
به گزارش اداره روابط عمومي شهرداري قزوين، مسعودنصرتي در مراسم تقدير از فعالان در برگزاري بزرگداشت روز قزوين، مناسب‌سازي شهر قزوين در نوروز 91، نمايشگاه بازي و اسباب بازي و افتتاح پروژه‌هاي شاخص شهرداري قزوين كه به همت شوراي اسلامي و شهردار قزوين برگزار شد، با بيان اينكه مديريت شهري قزوين با شعار اينكه نيروهاي شهرداري قزوين با عشق و علاقه كارهاي مديريت شهري را پيش مي‌برند، گفت: لازم است ما لحظه به لحظه يادآور شرح وظايفي كه به ما براي حل مشكلات مردم و توسعه و آباداني شهر قزوين سپرده شده است باشيم تا بتوانيم خدمات با كيفيت‌تري ارائه كنيم و قدر دان اين لحظات باشيم.
نصرتي افزود: با توجه به ناملايمات اقتصادي و سختي‌هاي كه شهروندان در كشور متحمل مي‌شوند احتياج است ما هوشيارانه و با تدبير محيطي را فراهم كنيم تا مردم به آينده اميد پيدا كنند.
وي با اشاره به تاكيدات مقام معظم رهبري مبني بر اينكه بايد در بين مردم اميد و انگيزه ايجاد كنيم، گفت: بايد در جايگاه مديريت شهري بين مردم ايجاد اميد به آينده كنيم .
شهردار قزوين با بيان اينكه افتتاح زودتر از موعد تقاطع ها كار بزرگي در سطح ملي است، افزود: مردم ما مردم بسيار فهيم و قدرشناسي هستند و از كوچكترين اقدامات شهرداري تشكر و قدرداني دارند و اين به مفهوم اين است كه مردم اقدامات مديريت شهري را باور دارند.
اين مقام مسوول با بيان اينكه بين مديريت شهرداري و شوراي اسلامي شهر اتحاد و مشاركت وجود دارد و اين مشاركت باعث پيشرفت و توسعه شهر در ناملايمات اقتصادي شده است، بيان كرد: يك كار گروهي با حمايت هاي مالي و فكري هميشه زودتر از هميشه به نتيجه خواهد رسيد و اين مهم در مديريت شهري باعث شده است كه اهداف و ماموريت‌ها زودتر به نتيجه برسد.
پايان پيام

 

تصاویر مرتبط