دوشنبه ۱۳۹۷/۰۷/۱۶

محمدحسینی، مدیرعامل سازمان پایانه‌های مسافربری قزوین خبر داد؛

تقدیر از ماموران نيروي انتظامي مستقر در پایانه‌های مسافربری قزوین

علی محمدحسینی، مدیرعامل سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری قزوین گفت: به مناسبت گراميداشت هفته نيروي انتظامي از ماموران نيروي انتظامي و پلیس راهور مستقر در پايانه مسافربری آزادگان و غرب شهر قزوین تقدیر شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان پايانه‌هاي مسافربري شهرداري قزوين؛ محمدحسینی افزود: در مراسمي با حضور کارکنان سازمان پايانه‌هاي مسافربري شهرداری قزوین با اهداي لوح يادبودي از زحمات ماموران نيروي انتظامي و پلیس راهور مستقر در پايانه مسافربری آزادگان و غرب شهر قزوین تقدیر شد.

وی با اشاره به استقرار پاسگاه نیروی انتظامی در پايانه مسافربری آزادگان و غرب شهر قزوین بیان کرد: با راه‌اندازی پاسگاه انتظامي در پايانه مسافربری آزادگان شهر قزوین با همكاری فرمانده نیروی انتظامی استان و فرمانده نیروی انتظامی شهرستان قزوین رضایت مسافران افزایش یافته است.

وی هدف از راه‌اندازی پاسگاه ویژه پایانه را اعمال قانون و برقراری نظم و مقررات در این مجموعه مسافرتی ذكر كرد که یکی از درخواست‌های مسافران از این مجموعه بود.

این مسوول با تاكید بر تكریم ارباب رجوع و فراهم آوردن زمینه‌های مساعد به منظور سفری آرام برای مسافران، گفت: استقرار پاسگاه در این پایانه با توجه به حجم بالای مسافر از نیازها بود.

پایان پیام

 

تصاویر مرتبط