یکشنبه ۱۳۹۷/۰۷/۱۵

فدائی‌فر،مدیر منطقه سه شهرداری قزوین خبر داد؛

اجرای بیش از 12هزار مترمربع عملیات لکه‌گیری معابر توسط ناحیه مینودر

کیومرث فدائی‌فر، مدیر منطقه سه شهرداری قزوین گفت: طی 6 ماه گذشته بیش از 12هزار مترمربع عملیات لکه‌گیری معابر و بیش از 6هزار مترمربع ترمیم ترانشه معابر توسط ناحیه مینودر انجام شده است.

به گزارش روابط عمومی منطقه سه شهرداری قزوین؛ کیومرث فدائی‌فر با تشریح فعالیت ناحیه مینودر طی 6ماه گذشته افزود: طی این مدت نیز توسط ناحیه مینودر 6هزار و 496مترمربع عملیات پیاده‌رو سازی آسفالت و 117مترمربع پیاده‌روسازی کفپوش انجام شده است.

وی با اشاره به انجام عملیات 745مترطول ترمیم و نصب جداول و 79مورد ترمیم و نصب دریچه توسط این ناحیه طی این مدت بیان کرد: همچنین در این مدت مشابه نیز عملیات 88مترطول ترمیم و نصب پل فلزی و 150 مورد نیز ترمیم و نصب دال بتنی انجام شده است.

این مقام مسوول با اشاره به پیگیری‌های معظلات ناحیه از سازمان‌ها و ادارات گفت: طی این مدت 817مورد توسط ناحیه از  سازمان‌ها و ادارات معظلات ناحیه مورد پیگیری قرار گرفته است.

این مقام مسوول نیز به تعداد مراجعات مردمی به ناحیه اشاره و بیان کرد: طی این مدت شهروندان با ناحیه مینودر برای پیگیری مشکلات 453مورد به صورت حضوری، 188مورد از طریق مکاتبه‌، 246 نفر از طریق سامانه 137و 294مورد از طریق تلفنی ارتباط برقرار کردند.

پایان پیام  

 

تصاویر مرتبط