دوشنبه ۱۳۹۷/۰۶/۰۵

جهانگیری، مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری قزوین خبر داد؛

اجرای جنگ ترافیک در بوستان های سطح شهر به مناسبت روز قزوین

مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری قزوین گفت: به مناسبت فرارسیدن هفته فرهنگی قزوین جنگ ترافیک در بوستان های سطح شهر اجرا می شود.

به گزارش روابط عمومی سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری قزوین، سعید جهانگیری افزود:  اجرای برنامه های فرهنگی در راستای ارتقا فرهنگ ترافیک شهروندان یکی از دستورکارهای سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری قزوین است که از مناسبت های مختلف برای اجرای این برنامه ها بهره می گیریم.

وی عنوان کرد: یکی از مناسبت هایی که برای ارتقا فرهنگ ترافیکی بین شهروندان باید به درستی مورد استفاده قرار گیرد، هفته فرهنگی قزوین است بنابراین این فرصت را مغتنم شمرده و با اجرای جنگ ترافیکی در بوستان های سطح شهر سعی داریم قوانین ترافیکی را در قالب نمایش های طنز به شهروندان آموزش دهیم.

مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری قزوین تصریح کرد: به این منظور از 3 تا 9 شهریور ماه سال جاری در بوستان های سطح شهر از جمله بوستان الغدیر، ارکیده و ملت جنگ های ترافیکی برای شهروندان اجرا می شود.

جهانگیری خاطرنشان کرد:  تجربه ثابت کرده آموزش قوانین در قالب برنامه های نمایشی به ویژه طنز به دلیل ماندگاری که در اذهان عمومی دارد، اثرگذاری بیشتری داشته و به تبع آن با اجرای این قبیل برنامه ها شاهد ارتقا فرهنگ ترافیک در بین شهروندان خواهیم بود.

وی یادآور شد:  سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری قزوین همواره سعی دارد از تمام ایام و مناسبت های سال  برای آموزش قوانین ترافیکی به شهروندان به ویژه کودکان و نوجوانان به بهترین شکل ممکن استفاده کند که امیدواریم این اقدامات موثر واقع شده و شاهد رعایت هرچه بیشتر این قوانین از سوی شهروندان باشیم.

پایان پیام/

 

 

تصاویر مرتبط