پنجشنبه ۱۳۹۱/۱۰/۰۷

رئيس شوراي اسلامي و شهردار قزوين در بيانيه‌اي به مناسبت 9 دي؛

بصيرت مردمي در 9 دي بيعتي ديگر با امام راحل و مقام معظم رهبري است

رئيس شوراي اسلامي شهر و شهردار قزوين در بيانيه‌اي به مناسبت نهم دي ماه، سالروز حمايت عظيم مردمي از رهبر انقلاب را گرامي داشتند.

 

به گزارش اداره روابط عمومي شهرداري قزوين؛ در متن اين بيانيه که از سوي عباس ظاهري، رئيس شوراي اسلامي شهر و مسعود نصرتي، شهردار قزوين صادر شده، آمده است: خداوند را شاكريم كه با عنايت خاص او بار ديگر امت انقلابي و هميشه سربلند ايران اسلامي خالق حماسه‌اي شدند كه تمام تلاش‌هاي دشمنان داخلي و خارجي نظام و انقلاب را خنثي كرده و برگ زرين ديگري در كارنامه درخشان انقلاب اسلامي به ثبت رسانيدند.
مرحبا به اين بصيرت و حضور مردمي در 9 دي ماه 88كه بيعت محكمتر ديگري با آرمان هاي امام راحل و خلف صالح ايشان مقام معظم رهبري (حفظه اله) و پاسداشتي گرانمايه از خون شهداي انقلاب بود كه ثمره آن تا ابد بر تارك تاريخ اين سرزمين خواهد درخشيد و الگويي براي نسل آينده خود خواهد بود.
شوراي اسلامي و شهرداري شهر قزوين سالروز حماسه 9 دي اين الگوي تمام عيار بصيرت و ولايتمداري را به محضر شريف حضرت ولي عصر(عج) و مقام عظماي ولايت (مدظله العالي) و امت با كرامت ايران اسلامي به خصوص همشريان عزيز تبريك و تهنيت عرض كرده و توفيق خدمت خالصانه و صادقانه در ركاب ولي امر مسلمين حضرت آيت اله العظمي خامنه اي " دامت بركاته" را براي همگان از خداوند متعال خواستار است.
پايان پيام
 

 

تصاویر مرتبط