یکشنبه ۱۳۹۷/۰۴/۳۱

حافظی ، مدیرعامل سازمان خدمات طراحی شهرداری قزوین :

طراحی ايستگاه آتش نشاني ناحیه منفصل شهری انديشه به پایان رسید

محمد اسماعیل حافظی ، مدیر عامل سازمان خدمات طراحی شهرداری قزوین گفت : طراحی ساختمان آتش نشانی ناحیه منفصل شهری اندیشه با زیر بنای 570 متر مربع در زمینی به مساحت 803 متر مربع در مسیر نجف آباد به حسن آباد به پایان رسید.

به گزارش روابط عمومی سازمان خدمات طراحی شهرداری قزوین؛ محمد اسماعیل حافظی با بیان اینکه این ساختمان شامل فضاهای اصلی آشیانه، استراحتگاه و خدمات آتش نشانان و فضای اداری با اسکلت بتنی است، گفت:از ویژگی‌های مهم این پروژه می‌توان به اين نكته توجه كرد كه كاربري هاي امدادي با توجه به نوع فعاليت هايي كه بر عهده دارند نسبت به ساير خدمات شهري از اهميت ويژه اي برخوردارند.

حافظی خاطر نشان کرد: ايستگاه هاي آتش نشاني به عنوان مكان‌هايي براي استقرار و انتظار خودروهاي آتش نشاني و نجات از جمله مراكز مهم و حياتي خدمات رساني در شهرها هستند كه نقش مهمي در تامين ايمني و آسايش شهروندان و توسعه شهرها دارند.

این مسئول افزود: تأثیرات اساسی اجرای پروژه بر شهر قزوین عبارتند از مكان يابي، طراحي و اجراي ايستگاه هاي آتش نشاني و پيش بيني توسعه آینده از اقدامات حياتي و لازم در توسعه شهرها و ارائه خدمات به شهروندان هستند.

وی بیان کرد: با توجه به اهمیت این ساختمان در طراحی سعی شده تا به لحاظ عملکردی بهترین دسترسی از همه فضاها به آشیانه صورت پذیرد و در عین حال حجم ساختمان نیز تنوع و پویایی در خور یک ساختمان اداری و امدادی را داشته باشد .

پایان پیام

تصاویر مرتبط