شنبه ۱۳۹۷/۰۴/۳۰

جهانگیری، مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری قزوین:

مسیرهای پیوسته دوچرخه سواری به تابلوهای زمان بندی مجهز هستند

مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری قزوین گفت: به منظور آگاه سازی شهروندان علاقمند به دوچرخه سواری در معابر درون شهری، مسیرهای پیوسته دوچرخه به تابلوهای زمان بندی مجهز هستند.

به گزارش روابط عمومی سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری قزوین؛ سعید جهانگیری افزود: احداث مسیرهای دوچرخه در معابر درون شهری بر اساس طرح جامع ترافیک و ایجاد پیوستگی در این مسیرها بستری فراهم می کند تا شهروندان علاقمند بتوانند در ترددهای درون شهری خود از دوچرخه استفاده کنند.

وی عنوان کرد: یکی از اقداماتی که به منظور ترغیب شهروندان به استفاده از دوچرخه در ترددهای درون شهری انجام شده  نصب تابلوهای زمان بندی در مسیرهای دوچرخه است که نشان دهنده مدت زمان طی مسیر با استفاده از دوچرخه است.

مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری قزوین تصریح کرد: این تابلوها نشان می دهد که استفاده از دوچرخه در مسیر مذکور تا چه میزان در زمان تردد شهروندان صرفه جویی ایجاد می کند.

 جهانگیری با بیان اینکه تابلوهای زمان بندی مسیرهای دوچرخه در مسیرهای دوچرخه ای که بهم پیوسته هستند، نصب می شود؛ خاطرنشان کرد: تاکنون این تابلوها در مسیرهای دوچرخه فردوسی، خیام، نخبگان، معلم و عدل نصب شده است.

پایان پیام

تصاویر مرتبط