شنبه ۱۳۹۱/۰۸/۲۷

بهزادپور، مدير منطقه دو شهرداري قزوين:

فاز دوم بوستان بانوان اواخر دي‌ماه سال جاري به بهره‌برداري مي‌رسد

فاز دوم بوستان بانوان 24 دي‌ماه مصادف با آغاز ماه ربيع الاول با اعتبار 5 ميليارد و 500ميليون ريال به بهره‌برداري مي‌رسد.

 

مدير منطقه 2شهرداري قزوين گفت: فاز دوم بوستان بانوان 24 دي‌ماه مصادف با آغاز ماه ربيع الاول با اعتبار 5 ميليارد و 500ميليون ريال و در مساحت 8هزار و 500مترمربع به بهره‌برداري مي‌رسد.
به گزارش روابط عمومي منطقه دو شهرداري قزوين؛ حسين بهزادپور  افزود: با تكميل فاز 2 بوستان بانوان كه 8 هزار و 500 مترمربع مساحت دارد، ميزان فضاي سبز در شهر قزوين و به ويژه در منطقه 2 شهرداري قزوين افزايش خواهد يافت.
وي با بيان اينكه اين فضا با هدف افزايش سرانه فضاي سبز و احداث مكاني امن براي ورزش و تفريح بانوان ساخته ميشود، بيان كرد: در حال حاضر اين پروژه از 90 درصد پيشرفت فيزيكي برخوردار است و فاز جديد مجهز به امكاناتي نظير زمين ورزشي،مسير پياده‌روي، خدماتي و رفاهي مي‌باشد.
مدير منطقه دو شهرداري قزوين افزود: با افتتاح فاز دو اين بوستان اقدامات لازم براي تملك فاز سوم نيز صورت خواهد گرفت.
اين مقام مسوول يادآورشد: همزمان با افتتاح اين پروژه و با اعتباري بالغ بر 2ميليارد ريال سه واحد بهداشتي در انتهاي خيابان نواب، غياث آباد و بوستان معلم به بهره‌برداري خواهد رسيد.
گفتني است؛ در حال حاضر در سطح منطقه 2 شهرداري قزوين 15 بوستان همچون ملت، دهخدا، بانوان و الغدير وجود دارد كه غالبا از فضاي سبز و مكانهاي تفريحي بزرگ شهر و استان محسوب مي‌شوند.
پايان پيام
 

 

تصاویر مرتبط