جمعه ۱۳۹۱/۰۸/۲۶

شهردار قزوين به عنوان رييس هيات کشتي استان انتخاب شد

مسعود نصرتي شهردار قزوين روز پنج شنبه با راي اکثريت مجمع انتخاباتي هيات کشتي استان قزوين به سمت رياست اين هيات ورزشي انتخاب شد.

به گزارش ايرنا، مجمع انتخابات رياست هيات کشتي استان قزوين با حضور ?حسن رنگرز? نايب رييس فدراسيون کشتي و ?محسن حق شناس? مديرکل ورزش و جوانان قزوين برگزار شد.
بدين ترتيب نصرتي که پيش از اين به عنوان سرپرست در اين هيات ورزشي مشغول به کار بود براي چهار سال سکاندار کشتي استان قزوين شد.
گفتني است، پيش از اين ?رضا لايق? به عنوان رييس هيات قبلي فعاليت مي‌کرد که به دليل مربيگري تيم ملي از سمت خود استعفاء داده بود.
نايب رييس فدراسيون کشتي در اين نشست از قزوين به عنوان يکي از استان‌هاي با استعداد بالقوه در کشتي ياد کرد و گفت: کشتي قزوين از پشتوانه‌هاي خوبي برخوردار است که با استفاده مناسب از آن‌ها مي‌توان اين رشته را در استان به اوج خود رساند.
حسن رنگرز اظهار اميدواري کرد با انتخاب نصرتي به عنوان رييس هيات کشتي استان قزوين، وي بتواند با استفاده از توان مديريتي خود، با برنامه ريزي مناسب، ايجاد همدلي و انسجام بين افراد توانمند در اين رشته، کشتي قزوين را به رشد و ارتقاي لازم برساند.
اين مسوول ورزشي و قهرمان سابق ملي در کشتي فرنگي به حضور رضا لايق به عنوان مربي و احسان لشگري به عنوان کشتي گير از استان قزوين در ترکيب تيم ملي در رقابت‌هاي المپيک لندن، گفت: بدون شک با فعاليت و برنامه ريزي دقيق، کشتي قزوين مي‌تواند از نمايندگان بيشتري در تيم‌هاي ملي برخوردار باشد.
وي در ادامه با اشاره به برگزاري دومين دوره جام بين المللي کشتي شاهد که قرار است اواخر آذر ماه به ميزباني قزوين برگزار شود، گفت: برگزاري اين رقابت‌ها کار بزرگي است که هيات و مسوولين ورزش قزوين در پي انجام آن هستند و بدون شک موجب رشد و پيشرفت کشتي در اين استان مي‌شود.
نايب رييس فدراسيون کشتي، استفاده نکردن از همه ظرفيت‌ها و افراد توانمند را يکي از معضلات هيات‌هاي استاني برشمرد و در پايان گفت: خوشبختانه اين مشکل در قزوين وجود ندارد و رييس جديد هيات در پي تعامل و استفاده از همه افراد توانمند مي‌باشد.

تصاویر مرتبط