چهارشنبه ۱۳۹۱/۰۸/۲۴

ظاهري، رئيس شوراي شهر قزوين :

مديريت‌هاي ناهماهنگ و جزيره اي به نفع جوانان نخواهد بود

تجليل از قهرمانان فراملي ورزش استان قزوين عنوان مراسمي بود که به همت مديريت شهري و سازمان ورزش و جوانان شرايط را براي قدرداني از تلاش ها و زحمات نخبگان ورزش استان فراهم کرد.

 

به گزارش روابط عمومي سازمان فرهنگي ورزشي شهرداري قزوين؛ همزمان با سه شنبه 23 آبان ماه آيين تجليل از قهرمانان فراملي ورزش استان با حضور اعضاي شوراي اسلامي شهر قزوين، شهردار،مدير کل سياسي و انتخابات استانداري، مدير کل ورزش و جوانان استان، مدير عامل سازمان فرهنگي ورزشي، شهردار منطقه سه، ديگر مديران استاني و شهري، ورزشکاران و پيشکسوتان رشته هاي مختلف ورزشي در سالن اجتماعات جهادکشاورزي برگزار شد.
عباس ظاهري در اين مراسم با بيان اينکه قهرمانان ورزشي الگوهاي شاخصي در جامعه هستند افزود: توجه به پيشرفت آنها از سوي ما مسئولان نبايد مورد غفلت قرار بگيرد.
رئيس شوراي اسلامي شهر قزوين با تاکيد بر همدلي و اتحاد بين مديران استان اظهار کرد:بايد امکانات براي جوانان،نخبگان و ورزشکاران طوري فراهم شود که به شرايط خوبي که کشورهاي پيشرفته براي اينگونه اقشار خود فراهم کردند غبطه نخورند.
اين مقام مسوول گفت:متاسفانه برخي مشکلات به خاطر خود محوري، جزيره اي و ناهماهنگ بودن برخي مديريت ها به وجود مي‌آيد که اين به نفع جوانان نخواهد بود.
رئيس شوراي اسلامي شهر قزوين بيان کرد:جوانان و بويژه نخبگان علمي و ورزشي مورد توجه خاص مقام معظم رهبري هستند و از اين روي بايد شرايط ازدواج، مسکن، شغل، آموزش و حتي تفريح سالم جوانان را فراهم کرد.
ظاهري يادآور شد:مديران ضمن انجام وظيفه الگويي براي جوانان محسوب خواهند شد و اين مهم مي تواند با پايبندي به اعتقادات اسلامي و آرمانهاي ملي و ميهني همراه باشد.
وي در ادامه دوران جواني را از ديدگاه اسلام داراي ارزش و جايگاه خاصي برشمرد و در اين راستا به جوانان توصيه کرد:دوران جواني بايد با بالندگي و پويايي همراه باشد و استفاده ي درست از تمامي لحظات اين دوران از توصيه هاي دين مبين اسلام است.
 
حمايت هميشگي از قهرمانان سرلوحه برنامه هاي مديران قرار بگيرد
 
مدير کل ورزش و جوانان استان در ابتداي اين مراسم ضمن تشکر از شوراي اسلامي شهر و شهرداري قزوين به خاطر همکاري در برگزاري مراسم تقدير از ورزشکاران استان اظهار کرد:اين ورزشکاران به عنوان نماينده ي کشور و استان قزوين در ميادين بين المللي افتخار کسب کردند.
حق شناس خطاب به مسئولان بر فراهم آوردن شرايط براي امنيت شغلي قهرمانان و مربيان آنها تاکيد کردو گفت:جلسه ي تجليل از قهرمانان ورزش استان به ما مسئولان خط و مشي حمايت هميشگي از قهرمانان را مي آموزد تا تمام عزم و تلاش خود را براي حمايت از آنها به کار بنديم.
حق شناس حضور سه نماينده از استان در المپيک 2012لندن را ستودني دانست و گفت: با هدفگذاري درست روساي هيات هاي ورزشي و علي رغم مشکلات برنامه اي و امکاناتي که وجود دارد اميدوارم قهرمانان شايسته اي در اين خطه پرورش يابند و افتخاراتي بزرگ براي کشور در رقابت هاي بين المللي بدست آورند.
وي بر رواج روحيه ي پهلوان پروري در جامعه ي کنوني تاکيد کرد و گفت:مانند تختي شدن، خيلي سخت نيست وقتي قهرماني با تلاش بدست مي آيد پهلواني ويژگي ارزشمند تري است که با روحيه ي ناب جوانمردي به دست مي آيد.
گفتني است در پايان اين مراسم که به همت مديريت شهري، سازمان فرهنگي ورزشي شهرداري قزوين و سازمان ورزش و جوانان استان برگزار شد از بيش از 40 نفر از نخبگان ورزش استان با اهداء جوايزي تجليل شد.
پايان پيام

 

تصاویر مرتبط