یکشنبه ۱۳۹۱/۰۸/۲۱

گنجي، مدير منطقه‌ سه شهرداري قزوين:

تقاطع غيرهمسطح مطهري و ايثار در شهر قزوين در دهه فجر امسال افتتاح مي‌شود

تقاطع غيرهمسطح مطهري و ايثار در شهر قزوين در حال حاضر پيشرفت فيزيکي خوبي داشته و در دهه فجر سال جاري به بهره‌برداري مي‌رسد.

 

مدير منطقه‌ سه شهرداري قزوين گفت: پروژه? تقاطع غيرهمسطح مطهري و ايثار و امتداد مطهري از دانشگاه بين‌المللي امام خميني يکي از پروژه‌هاي مهم منطقه? سه شهرداري قزوين است که در دهه? فجر با هدف تسهيل عبور و مرور درون شهري به بهره‌برداري مي‌رسد.
ناصر گنجي در گفتگو با روزنامه ولايت افزود: اين پروژه در مردادماه سال ?? با اعتبار ?? ميليارد ريال آغاز شده و با مشخصات فني طول ??? متر و عرض ?? متر در حال احداث است.
گنجي در خصوص ساير پروژه‌هاي اين منطقه تصريح کرد: ادامه? بلوار اميرکبير و تکميل بلوار شرق ملاصدرا در دستور کار شهرداري قرار دارد و اميدواريم اين طرح‌ها نيز در دهه? فجر زير بار ترافيکي برود.
وي در پاسخ به سوالي در خصوص اصلاح هندسي بوستان خبرنگار گفت: اين اصلاح به منظور تداخل قطعات تفکيکي اتحاديه? کارگري با خيابان صورت گرفته که کار عمراني آن انجام شده و فقط جابه‌جايي تير برق باقيمانده که به زودي جابه‌جايي صورت مي‌گيرد.
گنجي همچنين در خصوص پل روي کانال آب ابتداي شهرک مي‌نودر خاطرنشان کرد: اين پروژه جهت سهولت رفت و آمد و کاهش بار ترافيک در اين محدوده در حال ساخت مي‌باشد و در دهه? فجر افتتاح مي‌شود.
پايان پيام

 

تصاویر مرتبط